Anna_feerie

Curly girl method та з чим його їдять

Curly girl method та з чим його їдять

Спойлер: якщо ваше волосся стає трохи хвилястим після душу/на морі/у вологу погоду, пушиться та/або трохи завивається на кінчиках - з ним все добре, просто воно кучеряве!

За статистикою, більшість населення планети має кучеряве волосся. Але ж реклама, модні тренди та інфлюенсери привчили нас до того, що волосся повинно бути настільки рівним, що має віддзеркалювати, бо інакше ай-ай-ай!) До того ж, можна непогано заробити на цьому "недоліку", пропонуючи численні кератини, ламінування та інші процедури для вирівнювання. Звісно, все це має місто, але є випадки, коли це зовсім необов'язково))

Curly girl method та з чим його їдять

Кудрявий метод - це система догляду за кучерявим волоссям. Якщо узагальнити, він вчить дбайливо ставитись до кучерів, відновлювати їх структуру та відкривати справжній потенціал. Звісно, його можна й треба змінювати під свої потреби та особливості волосся, тож я розповім саме свої основні правила:

  1. Дбайливе очищення. Можна обрати шампунь як з сульфатами, так і без них, в мене зазвичай декілька продуктів: основний - якісний безсульфатний з гарними очищувальними властивостями та шампунь-пілінг раз на тиждень-два.

2. Якісний бальзам/маска для волосся. Мені не підходять силікони, вони висушують волосся, з'їдають об'єм (в CGM є цілий список заборонених інгредієнтів, що шкодять кучерям, серед них силікони, спирти та ін.). Після нанесення та розподілу по всій довжині починаємо жамкати з додаванням води (можливо, згодом зніму відео, щоб було зрозуміліше).

Всі мої фаворити - це американські засоби, які раніше я легко замовляла з-за кордону, то ж сподіваюсь, що тепер вони з'являться і на улюбленому Мейкапі.

Ось деякі бренди: Shea moisture, Giovanni, Cantu, Pur'a'dor, Mane's choice.

Один з секретів - перестати розчісувати кучері в сухому вигляді, лише під час миття, коли наносимо маску. Це звучить дико, але працює, бо інакше ми повсякчас руйнуємо природню форму завитків. Окрім звичайного нанесення маски, також практикую глибоке зволоження (це коли наносимо маску під шапочку для душу, а зверху термошапка на 15-30 хвилин).

3. Після миття та зволоження, переходимо до укладання волосся. Тут також все індивідуально, можна тестувати різні види стайлінгу та їх поєднання, регулювати кількість і таким чином впливати на кінцевий результат.

Я спочатку на мокре волосся наношу лівін (незмивний крем, кондиціонер), розтираю в долонях, додаю води і починаю жамкати кучері знизу догори. Потім трохи віджимаю зайву вологу, та наношу гель/кастард (знову жамкаю))). Після цього беру мікрофібровий рушник або стару футболку, щоб забрати надлишок води.

4. Сушити можна як з феном, так і природнім шляхом. В теплу пору року обираю перший варіант, а зараз, звісно обов'язково потрібен фен з дифузором (він розподіляє повітря та допомагає сформувати локони).

Після цього на волоссі може залишитися така ніби корочка (каст), також може здатися, що волосся склеєне або вологе. Це нормально, треба лише пожамкати кілька разів руками або тією ж футболкою і ви побачите гарні пухкі кучері.

Хотіла швиденько розказати про метод, а вийшов цілий роман 😆 Хоча я дійсно старалася бути стислою та ще маю розповісти стільки всього корисного для ваших кучерів))) То ж, долучайтеся до коментарів, якщо вам цікава дана тема, і будемо продовжувати створювати локони мрії 😍