Олена В

Chopard Wish та його трансформація

Chopard Wish та його трансформація
Chopard Wish та його трансформація

Початкова нота: жимолость, суниці, кокос, аґрус

Нота серця:мед, фіалка, орхідея, молоко, геліотроп

Кінцева нота:сандалове дерево, бурштин, пачулі, ваніль, карамель

Тип ароматуСхідні

Мені подарували цей парфюм влітку,в 2013 році. І це той випадок,коли аромат повністю не зайшов. У мене від нього боліла голова і нудило. І навіть скажу більше: його всі навкруги ненавиділи. Бо шлейф шалений..якщо б я ще тоді вчилася в вузі,то шлейф би заполонив весь лекційний зал.

Стійкість у нього добова і це був не плюс,а жирний мінус. Я не чула жодного компоненту,крім концентрованої "ядрьоної" пачулі ,яка потім переходила в таку ж саму концентровану хімозну ваніль.Якийсь дідівський одеколон в порівнянні з Chоpard Wish звучав би елегантними парфюмами.

Дуже важкий,приторний 60+ аромат. Звичайно не для молодої дівчини.Мама ,до речі,його теж не взлюбила і не користувалася ним.

Я його не викинула чомусь,пожаліла(подарунок же) . Але забула про нього аж на 10 років.

На днях робила ревізію на поличках у мами і вирішила знову спробувати.

Перше моє здивування при відкритті коробочки: змінився колір. З ніжно бірюзового він став коньячним.

Оце так настоялися))).

Друга трансформація: Запах. Не такий різкий та зухвалий. Хоча перші 5 хвилин стартує дуже сильно. Потім вщухає. Пачулі є,але тепер є і карамель з молоком. Наче цукерки

" Корівка" чи щось подібне і ви їх їсте в квітковому саду. І мед з молоком. О,такий зимовий аромат. Щось мені підказує,що взимку буде дзвінко звучати. На літо це не варіант,звичайно,бо задушить (вже знаю).

Аромат став не таким кричащим.Ближче до тіла, але шлейф є. Один пшик-і цілий день ви в квітучому саду. Якщо більше одного пшику -знову перебор і нудота.

Вкінці дня звучить пудрою,солоденький аромат кондитерки чи якогось медового печива чи навіть пряничка.

Хочу йому дати шанс,бо зараз він звучить лагідніше,благородніше та ніжніше.

Сам флакон дуже привабливий і неординарний.

P. S. На Фрагрантіке у когось теж вистоявся в кон'ячний колір і пережив цікаві трансформації.