ДАРÍЯ КÓВАЧ

«Не викидай!» або мій перший пост «викидушок»

«Не викидай!» або мій перший пост  «викидушок»

Викидушок мало і майже всі хороші засоби,та не всі повторюватиму

«Не викидай!» або мій перший пост  «викидушок»

Мініатюрна маска від matrix,яку отримала на затест. Маска дуже жирна,класна,можливо колись повторю. А поки буду закінчувати те,що вже маю) Але хочу сказати,що від шампуню з цієї серії дуже швидко брудниться волосся. Зазвичай 4 дні я ходжу з чистою головою,а через нього лиш 2. В цьому плані garnier мені зайшов більше

О Боже,який він класний. Я буду купувати ще і ще! Він без алюмініуМУ,з гарним ароматом і леопардовим моїм улюбленим упакуванням)

А тут вже не дуже враження,на жаль він мені стягував і я його не закінчила до кінця. Не підійшов,від babe мені подобається міцелярний гель і от ним я користуюсь і ще пів тюбику залишилось

Шовк від chi я добила цю мініатюрку. Не замовлятиму великий формат,бо не зайшло.Взагалі олійками не користуюсь,не вважаю їх потрібними у рутині

По місяцю слугували обидві. Купила в середині липня,але першу викинув чоловік(тому тут лиш одна мадам. Хороша,але dr.Morgan мені подобається більше. Щоправда знайти її можна лиш в Є

Вже не знаю, який він у мене,дуже люблю ці шампуні,виручають і звичайно повторюватиму

Вона дуже врятувала мене,коли шкіра просто відпадала шматками,я була схожою на рептилію. Але потім чомусь почала робити мені комедони. З величезним проміжком часу. Тому вона хороша,але не для нормального/комбі типу шкіри.Тільки на період сухості вона супер.

Сьогодні коротко) дякую,що дочитали🫶🏼