AgnetLacquer

Догляд за кутикулою

Догляд за кутикулою

Цей пост про те як я доглядаю за своєю кутиколою раз на тиждень. Та хотілося б і від вас почути як і чим користуєтесь в домашньому манікюрі.

ПЕРЕДМОВА: Я не майстер і не претендую на експертну думку. Я роблю манікюр собі вдома і можу не все робити правильно.

Спочатку металевим пушером я підіймаю акуратно кутикулу. Іноді ще дуже акуратно підчищаю птеригій топірцем під нею. Зазначу що всі рухи повинні бути акуратними, бо травмувати цю частину нігтя легко, адже ж від неї йде будова всього нігтя.

Потім по всій кутикулі проходжу ремувером. Користуюсь зараз від Eveline. Подобається його кремова текстура і те що працює він швидко. Добре розм'якшує кутикулу і підготовує до подальшого видалення ножицями. Недолік цього засобу в тому що продукту дуже мало у флаконі, і витрата велика йде, бо не зручний тюбик. Буду тестувати ще інші засоби.

Тепер апельсиновою паличкою проходжу ще раз під кутикулою. Це допоможе краще прибрати птеригій.

Після змиття ремувера з рук проходжу пушером під кутикулою щоб впевнетися в чистоті і припідняти її перед зрізом.

Тепер роблю зріз ножицями для кутикули. Завдяки підготовці її легко зрізати.

Після манікюру пройдіться ще маслом. Для живлення кутикули потрібними компонентами, вологості, м'якості, та міцності нігтьової пластини в подальшому. Підібрала непогані варіанти, бо такого як в мене немає на сайті.