Новини з виставки краси TANGLE TEEZER

Новини з виставки краси TANGLE TEEZER

Я дуже люблю цей бренд і він має щітки для різних потреб і для різних типів волосся.

Моє знайомство з Тангл Тизер відбулось дуже давно після колаборації Тангл Тізер з Ейвон - вони випустили щітку оріджинал у кольорах бренду Ейвон малиново-чорну . Тоді ціна була дуже приємна і багатьом захотілось познайомитись з новинкою . Таких щіток до цього не бачив ніхто.

А знаючі салони та бьюті майстри закуповували їх у великих кількостях бо клієнтам ці щітки надзвичайно подобались. Вони запитували чим це таким приємним ви мене розчісуєте??? 😍🥰

І спробувавши один раз я заплачу і вищу ціну за таке задоволення. Для тонкокосих та для дитячого волосся це просто спасіння.

Щоб не було дитячих сліз ці щітки найкращі.

Є доречі декілька видів цих щіток і потрібно уважно читати та підбирати щітку для свого волосся - тоді вона підійде ідеально. А це дуже просто виробник підписав кожен вид.

Ось які є види :

The Wet Detangler;

Також є Original який без ручки поділяється на три:

1) The Original;( класична)

2) fine&fragile - для тонкого і пошкодженого; ;

3) thisk & curly -густий і кучерявий.

The Original Mini;

Compact Styler;

Easy Dry & Go;

The Ultimate;

Back-Combing;

The Scalp Exfoliator та Massager.

Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER
Новини з виставки краси TANGLE TEEZER

Тепер буде екологічна упаковка та самі щітки з переробленого пластику . Також ці щітки можна буде знову переробляти на інші пластикові вироби.

Упакування дуже гарне з голографією.

Тепер ці вироби будуть як у пластиковому упакуванні так і у паперовому поки перехідний період.

Для наших братів менших випущено дуже класні щітки. Вони неймовірно гарного дизайну дуже зручні . Тримати їх в руці дуже приємно. Самі зубчики як у щітки оріджинал .

Є розмір поменше а є розмір побільше. Я думаю це для різних порід котиків та песиків. Ці щітки надзвичайно милі.

До речі, мої щітки Танлг Тізер після того як вони вже мені відслужили по років три чотири переходять до моїх котів😺😺😺😺

А в мене їх три.

Для мене та мого тонкого волосся підходить найбільш класичний The Original без ручки - це моя найулюбленіша модель.

Моя колекція є на фото.