wowmom

Ще одна шикарна помада, щоб зустрічати осінь! Такого коричневого в мене ще не було.

Ще одна шикарна помада, щоб зустрічати осінь! Такого коричневого в мене ще не було.
Ще одна шикарна помада, щоб зустрічати осінь! Такого коричневого в мене ще не було.

Привіт, красуні!

Я вже неодноразово зізнавалась в коханні бренду theBalm, бо вони випускають реально класну косметику.

Якщо вам потрібні рум'яна, бронзер, контур з гарною пігментацію, правильними віддінками та безпечним складом - це треба шукати саме у них.

Проте, не тільки засоби для обличчя заслуговують уваги, бо у theBalm дуже класні стійкі матові помади. І от сьогодні про них і поговоримо.

Ще одна шикарна помада, щоб зустрічати осінь! Такого коричневого в мене ще не було.

Помади theBalm Meet Matte Hughes випускаються у повнорозмірної форматі, такі і в форматі мініатюр по 1.2 грами. В мене було декілька міньок, які я використала с великим задоволенням, але найбільше мені сподобався віддінок Trustworthy.

Це такий глибокий, насичений і дуже пігментований коричневий колір, з ледь помітною долею червоного (проте нічого спільного з віддінку цегли немає, якщо що). Це справжній шоколад з перцем! Дуже красивий і компліментарний віддінок.

Помада має легкий ментоловий аромат, тому вона трошки дає ефект охолодження на губах, але це зовсім не дратує.

Вона лягає насичено с одного шару, та повністю перекриває рідний пігмент губ. Не полосить, не скочується, а що ще треба?

Щодо стійкісті - то тут теж п'ятірка! Помада витримає легкий перекус та каву, бо вона майже не відбивається. Повноцінний обід, звичайно, не так добре, але сходить вона тільки з центру губ, тому її легко підправити.

По всім характеристикам, theBalm Meet Matte Hughes - дуже якісна помада, а особливо віддінок Trustworthy. Поки що аналогів я йому не зустрічала.

Дякую за увагу 😘