Strange Love

Я відмовилася від гель-лаків на користь "голих" нігтів

Я відмовилася від гель-лаків на користь "голих" нігтів

Чому? Моє життя стало значно простішим. До того ж на мою думку, доглянуті нігті під прозорим лаком виглядають акуратно та скромно.

Покриття я робила і в домашніх умовах, і в салонах. І це завжди мінімум 2-3 години мого життя кожних 3 тижні. Я людина непосидюча, тому мені важко чемно пережити ці години. За кошти я взагалі мовчу. За рік можна назбирати на ще одну баньку улюбленого парфуму.

Навіть грамотне знаття старого матеріалу так чи інакше впливає. 8 років регулярного покриття на тонких від природи нігтях. Перші 2-4 місяці після відмови нігті були наче паперові, однак вже через півроку стали значно міцніші і взагалі перестали розшаровуватися.

У мене гіпергідроз рук з народження, працюю в рукавичках на роботі. Тому жодне покриття не трималося ідеально. Починало відходити на торцях. Та навіть просто швидко відростало. Воно починало мене дико бісити вже через 1.2-2 тижні після нанесення. Тепер такої проблеми немає.

Бо покриття все ще дуже популярне в Україні. І я розумію чому. Проте відмова від нього особисто для мене стала катарсисом😄 Здавалося б, просто зняла гель-лак з нігтів. Нещодавно перед весіллям знайомих я вперше за довгий час зробила покриття знову. І весь вечір відчувала його і мріяла позбутися. Відвикла🫥

Природний блиск та здорова пластина дозволяють ходити з "голими" нігтями. Залишаю лише маленький вільний край, можу трішки полірнути поверхню бафиком. Усе.