🪽Kate Rina🪽

Мої консилери 🍨

Мої консилери 🍨

Моя одвічна проблема - це синьова під очима ( І для того, щоб знайти ідеальний маскуючий засіб мені довелося перепробувати такі консилери! Дівчатка, буду рада вашим порадам , ідеального консилера із елітної косметики 🙏

Lancome Effacernes Longue Tenue SPF 30 у відтінку 01

Консилер чудовий! Економічний, маленької горошинки вистачає на маскування кіл під очима та почервонінь, гарно підсвічує та освіжає погляд, не забивається в зморшки. виглядає дуже натурально, тримається цілий день

цілком і дуже природно маскує чорні кола;

не сушить шкіру;

не скочується;

дуже економічний;

має SPF 30!

Для зони довкола очей це просто знахідка! Так як звичайні санблоки навколо очей не можна наносити. При цьому тон чудово зливається зі шкірою і зовсім на ній непомітний.

Artdeco Long-wear Concealer у відтінку 14

До складу консилера входять особливі світловідбивальні пігменти, які ефективно приховують темні круги, зморшки і припухлості в зоні навколо очей, вирівнюючи тон шкіри. Обовʼязково наношу після крему! Покриття, створене водостійким консилером, який не містить парабенів.

Особисто я вкрай задоволена продуктом і з величезним задоволенням користуюся ним, для мене це чудовий маскуючий засіб!

На руці свотч, верхній Artdeco , нижній Lancome .

А ось ці консилери мені менш сподобались Artdeco Perfect Teint Concealer і Yves Saint Laurent Touche Eclat High Cover Radiant Concealer, чудові консилери , просто мені не підійшли , мають дуже легке покриття , підсвічують погляд , але на великих синцях слабоваті

Мої консилери 🍨
Мої консилери 🍨
Мої консилери 🍨