Олена В

Chanel Chance

Chanel Chance
Chanel Chance

Мабуть в моїй парфюмерній колекції завжди буде місце для Chanel Chance.

Хоча я пробувала і версію Chance Eau Fraîche і Tendre, але все одно моя любов❤️ саме цей шипровий, яскравий,з перчиком.

Зараз у мене відливант,5 ml.

Парфюмер: Jacques Polge

Класифікація бренду: Елітна

Країна бренду: Франція

Настрій аромату: Легкий, Свіжий, Грайливий, Радісний, Ніжний

Група ароматів: Квіткові, Шипрові

Початкові ноти: Рожевий перець

Ноти «серця»: Жасмин, Ірис

Ноти «бази»: Ваніль, Білий мускус, Пачулі

Рік презентації: 2003 рік

Ну що ж дає " Наш Шанс"?

Це вибух рожевого перця. Пачульні вайби. Ванільно-помадний драйв. Танок ірису.

Це моя пристрасть .😋 Він колись випадково з'явився у мене в сніжному грудні 2010 року і тепер це той аромат, в який я хочу час від часу поринати. Він був у мене і в формі дезодоранту-спрея ( до речі дуже класний варіант,користувалася як парфумом).

Для мене немає сезонності. Можу носити його будь-коли. Зараз восени він чудово звучить. Взимку взагалі дзвінко-дзвінко, як кришталь. У мене з ним дивні асоціації взимку. Наче келих з шампанським. А на келиху обідок з цукру. Щоб шампанське ще більш солоденьким було.

Шлейф довжелезний. Тримається на холодній та гарячій шкірі довго,годин 8 не менше.

П'янкий,сексуальний,ігристий як шампанське. Він потребує і особливого вигляду. Це не аромат сходити за хлібчиком, але я іноді грішу,бо так він мене вабить). Коли тільки він з'являється після перерви,то я й вдома його ношу. Але це аромат на свято, і особливу подію, і в офіс, на побачення, але не до спортивного костюма)).

Компліментарний. Звабливий.

Жіночний, класичний, дуже красивий. З пудровими нотками, як же без них. Я їх так обожнюю. Але одного двох максимум пшиків достатньо, хоча я б обливалася б ним)). І пила б.

Прочитала таку фразу: якщо шанс випадає, то він звучить ідеально!

❤️❤️❤️

Дякую за увагу!