Mond

Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?

Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?

Мої враження не такі однозначні. З цією маскою у мене постійно постає питання: "може я неправильно її використовую?" . Тому тестувала її довго та різними способами.

Alfaparf Reparative Mask – це професійна маска для відновлення пошкодженого волосся. Вона містить унікальний комплекс з екстракту насіння льону, олії карите та вітаміну Е, який живить і зміцнює волосся, відновлюючи його структуру та захищаючи від подальших пошкоджень.

Баночка пластикова. Взяла 200 мл, також є у великих обсягах. Для мене форма зручна, хоч і треба діставати маску руками. Дозволяє використати засіб до останньої краплі. Має захисну кришку, не протікає. Зовнішнє оформлення до вподоби. Йде без коробки.

Аромат приємний. Асоціюється з кремами для рук. На волоссі аромат не залишається. Текстура густа, білого кольору, жирненька.

Спосіб застосування:

  • нанести невелику кількість засобу на чисте вологе волосся по всій довжині, залишити на 5 хвилин. Ретельно промити.

І так про моє волосся: довге, тонке, пористе, тричі за рік фарбоване не агресивними фарбами, без освітлення. Вау-ефекту від маски на моєму волоссі немає. Після перших застосувань різниці без і з маскою не було взагалі. Десь на 4-те використання з'явилася м'якість волосся.

До покупки переглянула величезну кількість відгуків, і бачила блискуче насичене волосся після маски. Це наштовхнуло мене на думки, що я, можливо, мало тримаю на волоссі і не даю їй достатньо часу проявити себе.

Так, я тримала вказані 5-10 хв, тримала 30 хвилин і навіть годину. Використовувала з кондиціонером та без нього. Зараз залишилося менше третини маски.

У плані візуальних змін нічого не змінилося: що довго тримати на волоссі, що ні. Навіть скажу більше, при витримці 60 хв під шапочкою маску було складно вимити, волосся стало важким і більше плуталося.

На фото волосся після маски без кондиціонера. Ніякого додаткового блиску чи розгладжування волосся немає. Пушаться як завжди. З кондиціонером ситуація краща, але це вже заслуга кондиціонера.

Можливо, на більш слухняному волоссі результат буде явним. Моє ж, примхливе волосся візуальних змін не має. Хоча, якість волосся покращилася. Волосся зволожене достатньо.

Хоча я й не отримала гладкого блискучого результату, вважаю, що маска насамперед спрямована на внутрішнє відновлення волосся. Упевнена, багатьом ця маска підійде. Але, для себе знову не виберу, є маски, які дають більш очевидний результат на моєму волоссі.

_______

Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask

Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?
Улюблениця багатьох: яка ж ти у справі?