Iryna Koval

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture
Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture

Ця помада - справжній діамант у світі макіяжу. Відтінки, які ви знайдете у цій колекції, не мають собі рівних. Всього на офіційному сайті представлено 37 відтінків, так що вибір був не з легких.

Золотий футляр, який нікого не залишить без уваги. Дизайн помади увібрав в себе елегантність та розкіш, що робить її не лише косметичним продуктом, але і стильним аксесуаром у моїй сумочці.

Я обрала відтінок, який мені надзвичайно подобається - 70 Le Nu (нюдовий, універсальний - підійде усім).

Текстура кремова, тане, помада відчувається легко і комфортно, але відтінок переноситься насичено.

Під час нанесення фініш здається дуже вологим, але за підсумком він оксамитовий. Така текстура зовсім не сушить, не підкреслює тріщини та лущення, а скоріше навіть навпаки – живить губи.

Тримається помада години 3-4 точно, що для звичайної (не матової) помади просто супер. Сходить вона теж поступово, вбираючись у губи, але не скочується.

Загалом, я в захваті від Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture. Це дійсно вишуканий продукт, який робить губи більш виразними та привабливими.

Ви обов’язково повинні спробувати її.💋