Аna

Делікатний догляд за зубною емаллю 👄

Делікатний догляд за зубною емаллю 👄

Але коли мій вік перевалив за 30, я перестала сміятись і почала шукати дієві продукти для догляду за зубами. Згідно з рекомендаціями свого стоматолога користуюся ремінералізуючими гелями щороку.

Цьогоріч вибір зробила на користь нового для мене бренду Apa Care. У них багато засобів по догляду за зубами, але я зупинилась на основних - пасті та гелі.

Делікатний догляд за зубною емаллю 👄

✅ Від пасти я у захваті:

🦷 М'який приємний смак,

🦷 Економічна, дає багато піни,

🦷 Добре чистить,

🦷 Дає стійкий блиск.

Найголовніша відмінність від інших паст - створює тонкий захисний бар' єр на зубах, який іноді навіть можна відчути на дотик! Це було для мене справжнім відкриттям. Чутливість зубів ще трохи залишається, але візуальні ефекти від пасти дуже гарні.

✅ Відновлюючи гель також виправдав мої сподівання. Зубна емаль стала виглядати зовсім по-іншому. З'явився блиск, поверхня зубів неначе трохи вирівнялась. Ремінералізацію видно неозброєним оком)

Я використовую ці два засоби разом. У дуеті вони дають гарний здоровий перлинний блиск моїм зубам.

Щоправда, іноді губи сохнуть трохи сильніше, ніж завжди. Наразі я перевіряю деякі лайфхак зі зменшення сухості губ і скоро ними поділюся)

🌸Бажаю вам посміхатися яскравою посмішкою попри все 🌸