inspirit_inspires

Розпаковка останнього замовлення на Мейкап 💫

Розпаковка останнього замовлення на Мейкап 💫

Знайомі та перевірені продукти а ще оновлення колекції баночок лаку 😅

Склад мені +- сподобався, вже пробувала медову і колагенову сироватки від Farmstay, медова то взагалі любов-любов 💛

Знаю, що деякі відносяться до цього бренду із упередженням, але мене все влаштовує, чудес я від неї не чекаю, але ніацинамід (який, до речі, не може бути дорогим компонентом) і гарне зволоження мене підкупили 😍

Що називається, розказала на свою голову про чудеса Holika Holika SPF 50 і все. Він став коштувати далеко не 300-400 гривень та перестав бути стабільно в наявності 😅

Але знайшла гарний спф на фізичних фільтрах за адекватну ціну та ефект)

Так, буває вибілює (особливо мої татуювання виглядають дивно з ним, поки він не влігся 🫠🫠🫠), але гарно зволожує, наноситься та не викликає алергії. А ще він ну дуууже легкий за текстурою, це просто 💛

В мене відтінки:

071 - приємний молочний відтінок, напівпрозорий, але на нігтях виглядає дуже ніжно 🥰

051 - шоколадно-темний, таємничий та підходящий під мій осінній гардероб коричнево-бежевої молі 😅

049 - темно-вишневий, як моя домашня наливочка, а при деякому освітленні виглядає майже чорним 😍

Вони супер, маю ще 3 відтінки, гарно наносяться, відносно швидко сохнуть та носяться 3-5 днів 💛

Сподіваюся, було корисно та цікаво 💫

Шукай мене в інших соцмережах за цим ніком, підписуйся та став сердечки 💛