Irka Róslyk

Про манікюр і звичайні лаки

Про манікюр і звичайні лаки

Ще 7 років тому, я почала займатись гель-лаком. Починала для себе, а потім і для людей)) Займалась даною справою, поки не почалась алергічна реакція на ультрафіолетове випромінювання. На пальцях і долонях почали зʼявлятись пухирці, схожі на водянки. Дуже свербіло. Тому і мусила відмовитись від гель-лаку.

Досить довгий час лише обрізний манікюр був моїм доглядом за нігтями.

А не так давно захотіла різноманіття і вирішила дати другий шанс звичайним лакам.

Їх якість значно покращилась з часів моєї юності))

Поділюсь з вами своїми етапами створення манікюру з покриттям.

  1. Створення форми. Ножичками чи пилочкою. Залежить від обраної форми.
  2. Видалення кутикули. Використовую пушер, гель для розмʼякшення кутикули і ножички для кутикули.
  3. Шліфування бафом. Беру абразив 240, щоб створити основу для зчеплення матеріалів (і не пошкодити нігті).
  4. Очищення нігтів. Звичайною рідиною для зняття лаку знімаю пил з нігтьової пластини, щоб нічого не заважало рівному покриттю.
  5. База. Використовую від Catrice. Не подобається, що дозатор - розпилювач, а не пензлик. Виходить неекономно. Треба наносити окремим пензликом.
  6. Лак. Я зацінила від L.C.F. Дешево і сердито, але працюють відмінно. Беру напівпрозорі відтінки. Або з блискітками. Тоді менше видно кордон лаку біля кутикули. Це дуже зручно, оскільки обмежений час для якісного нанесення лаку. Зазвичай роблю 3 шари. З інтервалом просихання не менше 10 хвилини.
  7. Топ. Мені сподобався від бренду Jerden. Швидко сохне і гарно вирівнює пластину.
  8. Олія чи масло для купикули. Пробувала різне. Масло більше сподобалось.

Залишу посилання на всі продукти, які використовую чи використовувала.

Ще важливі нюанси! Краще робити манікюр за кілька годин до сну і весь цей період берегти нігті від пошкоджень. Хоч лак і наче застиг, але ще довго він залишається рухомим. Для повної стабілізації треба достатньо часу. Якраз за ніч він стабілізується, а зранку можна насолоджуватись якісним і стійким манікюром))

Все ж варто пам’ятати, що це не гель-лак і ставитись бережно.

Серед фото зможете оцінити мій майже двотижневий манікюр))

П.С. Буду дуже вдячна за рекомендації перевірених на стійкість лаків❤️

Про манікюр і звичайні лаки
Про манікюр і звичайні лаки
Про манікюр і звичайні лаки
Про манікюр і звичайні лаки
Про манікюр і звичайні лаки