Олена В

Hugo Boss The Scent Magnetic For her

Hugo Boss The Scent Magnetic For her

Отримала цей пробник 1. 2 ml в подарунок за покупку. І за це вдячна! Бо розширювати горизонти в ароматах- це моє маленьке хоббі.

І хочу зізнатися: він мене заінтригував своєю п'янкою солодкістю.💜

Початкова нота:Османтус

Нота серця:цвіт апельсинового дерева, Ambrette Seeds

Кінцева нота:білий мускус, амброксан, кашмеран, ваніль

Тип аромату: Ароматичні, Квіткові, Мускусні

Солоденький. Мені пахне суницею на початку. Легкий в носінні, бо солодкі запахи іноді душать і викликають головний біль , а коли в машині,то навіть може вадити трохи. Цей не такий. Тут солодкість легка і дуже короткотривала. Компотна трохи). Суничне варення через хвилин 20 переплітається з якимись легенькими квітами,а за ними слідує легкий цитрусовий "подих". Мускус дуже ніжно-благородний,без різкості. Так і "заколисуюча" ваніль.

Ось і вся "магія".

Hugo Boss The Scent Magnetic For her

Як на мене,милий аромат,але не викарбовується в пам'яті. Дуже лагідно-солодко-ніжно-тягучо звучить,як пастила. Якраз на кожний день.

Вдягнути можно на прогулянку, на зустріч з подругами,бо він задорний і грайливий.

Звучить 3-4 години. Потім близько до тіла.

Я думала,що він мені нагадує? Колись був в Ів Роше аромат в червоній пляшечці з квіткою на кришці. Flower Party називався. Ось вони дуже схожі,на скільки я пам'ятаю той запах.

Підійде аромат романтичній молодій натурі, закоханій мрійниці. Можливо на побаченні заграє новими фарбами).

Не можу його рекомендувати без затесту.Для любителей складних та глибоких ароматів може не "зайти". Бо цей аромат більше про легкість,солодкість і юність.

Хоча пробник рекомендую двома руками!

А раптом станеться кохання?💜