Анастасія

Найкраща олійка MoroccanOil

Найкраща олійка MoroccanOil

Слава Україні!

Сьогодні хотіла би поділитися з вами думками про продукт, який викликає в мене виключно позитивні емоції і викид ендорфінів кожен раз, коли я беру цю пляшечку в руки.

Олйку від MoroccanOil я спробувала в той період, коли після декількох невдалих покупок інший олій мені здавалось що цей тип продукту абсолютно не робочий, і що моє сухе жостке волосся від олійок буде почувати себе тільки гірше.

Склад в даної олійки не великий - силікони і олія аргани. Але для мене цей продукт працює на мільйон з десяти.

Моє волосся - натуральне, темне, в'юнкий тип, все своє життя я його памятаю сухим як солома та не слухняним. Зараз після миття через раз вкладаю волосся на фен, якби витягую його, але іноді пропускаю укладку щоб волосся відпочило. Коли сушку завершено - наношу цю олійку і чую від волосся велике ДЯКУЮ.

Запах - це окерма тема, він неймовірний. Такий карамельно-ванільний, але не приторний, на моєму волоссі довго не затримується.

Текстура - густа, тянуча, потрібно зовсім трішки щоб нанести навіть на саме густе волосся.

Завдяки цьому продукт досить економно витрачається.

Усім хто в пошуках ідеальної олійки для волосся - маєте мій великий рекомендасьйон!:)