Олена В

Marc Jacobs Daisy Drops

Marc Jacobs Daisy Drops
Marc Jacobs Daisy Drops
Marc Jacobs Daisy Drops

Отримала такий пробник з трьома капсулами Marc Jacobs Daisy Drops. Навіть прийшлося загуглити, щоб дізнатися що це.

Повнорозмірна версія -це алюмінієва (не пластикова) баночка з 30 капсулами. Отже,ціна капсули порядка 37 грн.

Капсули не із пластика (на щастя). На офіційному сайті Marc Jacobs зазначено,що капсули із екологічного матеріалу натурального походження. Отже,це величезний плюс.

Капсули не потребують ножиць. Ти просто легенько повертаєш хвостик і вуаля...парфум тут як тут. Сам матеріал капсули дуже ніжний на дотик. В капсулі кількість на один раз: вистачає на шию,зап'ястя і ще трошки. Якщо чесно-достатньо.

Парфум на гелевій основі,а не на спирту. Виробник зазначає,що так підвищується стійкість.

Капсули легко можна брати в подорожі (на борт літака в тому числі).💛

Тепер про сам аромат.

Є три версії аромату в цих милих капсулах.

Daisy Drops : Optimistic and Beautiful.

Daisy Drops EAU So Fresh: Sparkling, Bright and Elegant.

Daisy Drops Love:Addictive and Irresistible.

У мене капсули різного кольору,тому я трошки напряглася спочатку,бо не розуміла чи це один аромат ,чи трі різні. І яка капсулка представник якого аромату.

Потім,почитавши в інтернеті,зрозуміла що у мене один аромат. Хоч капсулки різні,але пахнуть однаково.

Цей формат в капсулках іноваційний,випущений 1 липня 2023 року.

Парфюмер: Alberto Morillas.

Взагалі аромат Daisy вийшов у світ в 2007 році і отримав 2 нагороди:FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2008 и FiFi Awards Best Packaging Women`s Prestige 2008.

Які ж вони мої капсулки?

💛Daisy Drops

Тип аромату:деревинні, квіткові, мускусні, фруктові
Початкова нота:Грейпфрут, Листя фіалки, Полуниця
Нота серця:Гарденія, Жасмин, Фіалка
Кінцева нота:Ваніль, Деревина, Мускус

Дуже радісний,яскравий та легкий аромат. Дуже відчувається полуниця та якісь легкі польові квіти. Потім ваніль і фіалка. Дуже красивий аромат. Ягідно-пудровий.

Це аромат -любов і аромат любові. Можливо,пахнуть богині))).

Стійкий. З легким шлейфом. Потім близько до тіла. В принципі аромат створений дарувати радість тому,хто його наносить ,а не оточуючим. А я його чую цілий день і навіть на ранок.

Підійде любителям озонових солодощів .Капсула лежить пуста на моєму робочому столі і вже другий день пахне ще.

Мені здається,що це аромат пізньої весни. Так пахнуть кущі з білими квітами в кінці травня. Він жіночний,якийсь безбентежний, простий і зрозумілий. Я так для себе подумала,що в наш важкий час випробувань це дуже доречно шукати такі легкі і мрійливі аромати. Аромати що піднімають настрій. Осінню він прекрасно звучить.

Тепер мрію про цей аромат і хочу флакон з квіткою. Я чомусь його завжди обходила стороною.

Дякую за увагу!💛

Marc Jacobs Daisy Drops
Marc Jacobs Daisy Drops