Yuriivna 🌸

"Арома Щастя" від Weleda

"Арома Щастя" від Weleda
"Арома Щастя" від Weleda

Гель був у подарунковому боксі,настав час написати своє враження.Дякую Makeup за можливість тестувати☺️

Звернула увагу на назву гелю "Арома Щастя",стало цікаво який насправді має запах цей гель та чи принесе гарний настрій на весь день?Саме такі дрібниці здатні подарувати свіжість, бадьорість та заряд настрою на цілий робочий день.

Коли зняла захисну плівку та відкрила кришечку гелю,одразу відчула виражений аромат цитрусів: грейпфрут, мандарин та лайм змішалися усі в одне ціле.Така композиція мені зрозуміла.Мені особисто подобаються свіжі аромати гелів,якщо обирати між солодкими та цитрусовими,мій вибір зупиниться на другому варіанті.

Гель добре піниться там має прозоро-персиковий колір.Доречі, хочется звернути увагу не тільки на те,що всередині,а ще й на сам дизайн туби,на рожевому фоні розкидані цитрусові,дизайн як на мене теплий,літній та дівчачій.

Аромат залишається легким шлейфом на шкірі,потім зникає,але я була би не проти,якби він тримався довше.

На пакуванні вказано що це лімітована версія,але ця версія мені сподобалась,тому маю надію,що такий варіант аромату гелю буде у продажі на постійній основі.

"Арома Щастя" від Weleda
"Арома Щастя" від Weleda