Zhukovka 🌸

Нажаль , нажаль він закінчується ...

Нажаль , нажаль він закінчується ...
Нажаль , нажаль він закінчується ...
Нажаль , нажаль він закінчується ...
Нажаль , нажаль він закінчується ...


Гель для душу "Арома Щастя" Weleda Aroma Happiness Mood-Lifting Shower Gel

Вік: 18+
Призначення: живлення, очищення, розслаблення
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: натуральна
Країна ТМ: Швейцарія
Зроблено в: Швейцарія

Цей швейцарський красунчик приїхав до мене в якості подарунку і просто закохав мене своїм ароматом 🍋


Давайте з аромату і почнемо ...
П'янкий та грайливий цитрусовий мікс , який огортає тебе з ніг до голови та занурює у справжнє відчуття релаксу і насолоди 🛀🏼
Перші нотки нагадують аромат п'янкого джин-тоніку , це стартує грейпфрут. Далі , при контакті з тілом, відкривається справжній цитрусовий бум , який розноситься по всій ванній кімнаті , це лайм перехопив увагу на себе . А вже опісля , на тілі лишається такий солодкий та ніжний аромат мандарину , який закінчує цю бурхливу п'єсу 🍊
Ви не подумайте , аромат не перенасичений і тим паче не хімозний , він просто грайливий, а його формула збагачена справжніми ефірними оліями 🪔
Він свіжо-романтичний і сподобається навіть самим примхливим ☺️

Які від нього враження ?

Вони суперові 🧖🏼‍♀️ Гель з легкістю витікає із туби , легко піниться , утворюючи легку пінку 🫧 З такою ж легкістю змивається, лишаючи за собою приємний аромат, без масляної плівки та без сухості , лише гладенька та зволожена шкіра!

Має кришечку фліп-топ та зручну пластикову тубу , яка піддається вторинній переробці , а також має сертифікат Natrue , як натуральний біорозкладний засіб ❤️

Хочу спробувати й інші ароматні гелі від Weleda 💕Що порадите "Арома любов" , "Арома енерджи" , " Арома гармонія", "Арома Комфорт" чи "Арома релакс" ?