ksnklb

Бальзам-тінт від About 🩷

Бальзам-тінт від About 🩷

Це точно один з вдалих засобів від About😉
Український виробник, низька ціна, легкий рожевий відтінок, зволоження – звучить ж чудово, чи не так?
Усе це я знайшла у ніжно рожевому, наче пелюстки троянд, флаконі.

Бальзам-тінт від About 🩷

Як і всі засоби About face, тінт йде у картонній коробці, на якій є інформація про засіб.
Сам флакон бальзаму виконаний з ніжно рожевого пластику, колір градієнтом переходить у білий, надписи та деталі мають світло золотисте покриття. Флакончик відкривається зверху, за допомогою спеціальної кнопки, ну це дуже красиво, погодьтесь? Але сам флакон не супер якості, може трішки заїдати при відкритті, але як на бюджет, то дуже достойно виконано.

Сам стік яскраво рожевого кольору. Має легкий приємний запах, але коли на губах не відчувається.
Сам бальзам має ніжну, легку текстуру.

Бальзам має легку розовинку, яка має давати тінтуючий ефект.

Тут нанесено таким чином: верхня лінія - 1 шар, середня лінія - 2 шари, нижня лінія - 3 шари.

На губах без бальзаму знизу
Додаю три фото: ДО, Одразу Після, та Три години після нанесення.
Так, я могла зробити фото, коли губи виглядають добре, але перед вами мої губи зранку, наніч наносила звичайний бальзам і нічого зранку ще не встигла нанести на них. Перед цим у мене був активний день та вони трішки пошкоджені (ця звичка їх кусати🙄).
Після нанесення бальзаму губи виглядають краще, зволоженіше, рожевий відтінок перекриває і надає свіжий вигляд.
Якщо нічого не їсти, не пити і не цілувати, то так протримається досить довго, до першого перекусу. При цьому у гарному, зволоженому стані, без лущення.
Після першого легко перекусу, може виступити лущення, рожевий відтінок трішки стреться, трішки залишиться у тріщинках.

На губах з бальзамом знизу
З прозорим бальзамом знизу, як на мене, виглядає більш насичено, але менш рожевого, тримається так само до першого перекусу.

Як на бюджетний варіант, це дуже класний бальзам, який рекомендую спробувати. Так, він дає легке зволоження і дійсно легко відчувається на губах, він не липне, волосся до нього не приклеюється, лежить дуже комфортно загалом.
Бальзам дає гарний і ніжний рожевий відтінок, який зробить вигляд губ свіжішим та вираженішим.
Стійкість до першого перекусу? Це доволі поширене явище, можна легко поновити бальзам на губах.
Що по зволоженню? Поки бальзам на губах та до години часу після нього губи дійсно у доволі хорошому стані. Так, цей бальзам не дасть супер-зволоження, але ситуативно, вирівнюючи вигляд губ, зволоження буде.

Ох.. Взяла склад з коробочки українською мовою, бо це ще той квест було у ньому розібратись. Загалом, склад досить хороший, але я дуже сподіваюсь, що він і справді такий, адже у версії англійською були помилки у складі, тут теж щось не зрозуміле. Тому, можете і не дивитись той розбір🤣. Насправді, не вперше бачу помилки в написанні складу у бренду About, це засмучує.

Етилгексил Пальмітат – розчинник, пом'якшувач, регулятор текстури.
Каприлік/ Каприк Тригліцерид – натуральний емолент, отриманий з кокосового масла.
Олія Рицинова (Та)
Гідрогенізована Рицинова Олія (Та)
Карнаубський Віск (Та) Бджолиний Віск – та та, дівчат, там так і пише і я не знаю що це може означати 😂 Ну все ж,
Рицинова чи касторова олія загалом має багато позитивних властивостей, зволожує, захищає, відновлює і тд.
Карнаубський віск – речовину одержують з листя пальмового дерева, використовують для покращення структури кремів, стабілізації у засобах для губ, не комедогенний.
Бджолиний Віск – створює на шкірі захисну плівку, яка запобігає втраті вологи й одночасно захищає її від несприятливих зовнішніх впливів.
Озокерит – багатокомпонентна мінеральна речовина, у косметиці використовують як стабілізатор, у деяких джерелах пише, що у комплексі з парафіном.
Масло Ши – рослинна олія, яку добувають із насіння дерева ши, має багато позитивних властивостей.
Мікрокристалічний Віск – суміш насичених із прямим і безладно розгалуженим ланцюгом алканів, одержаних із нафти. Для кремів і тд використовують як згусник, стабілізатор емульсії, дозволений у обмеженій концентрації.
Карнаубський Віск – (Та, та, він вже був вище вказаний) речовину одержують з листя пальмового дерева, використовують для покращення структури кремів, стабілізації у засобах для губ, не комедогенний.
Октиддодеканол – жирний спирт, використовують у косметиці для пом'якшення та розчинення.
Олія Солодкого Мигдалю – отримують зі стиглого Мигдалю, за допомогою механічного пресування відібраних кісточок. Також має багато позитивних властивостей, впливає на вигляд шкіру у кращий бік.
Олія Виноградних Кісточок – отримується переважно методом гарячої екстракції з насіння винограду, має багато позитивних властивостей, і протизапальну дію.
Біс-Дігліцерил Поліациладпат-2 – синтетичний інгредієнт, який використовується в продуктах по догляду, емолент.
С1 77891, С/ 45410 – барвники.
Запашка – ароматизатор.
Токоферил Ацетат – вітамін Е, має антиоксидантні властивості.
Аскорбіль Пальмітат – стабілізований вітамін C.
Аскорбінова Кислота – антиоксидант.
Лимонна Кислота – має очищаючі властивості.