Вікторія

Порівнюємо два креми для повік від Clinique

Порівнюємо два креми для повік від Clinique

Крем для повік Clinique є моїм давнішим фаворитом. Люблю його за все: рожевий колір, який нейтралізує синьову під очима, легку консистенцію, яка чудово зволожує шкіру, трохи розглажує зморшки, при цьому не обтяжує і слугує чудовою базою під макіяж.

Та ось з'явилася новинка під написом Rich і знижки на Мейкапі і от вона вже в мене)

Порівнюємо два креми для повік від Clinique
Порівнюємо два креми для повік від Clinique
Порівнюємо два креми для повік від Clinique

Упаковка - головний мінус цього засобу. Не розумію, нащо робити в баночці, а не в тюбику. Це ж набагато гігієнічніше 🤨

А так упаковка дуже гарна, ці милі маленькі баночки. Є захисна мембрана з фірмовим лого. Виглядає красиво. Та краще був би тюбік.

Одразу видно, що нова версія густішна і плотніша. По дії, він скоріше живильний, а класична версія вона більше зволожуюча. Обидна креми добре поглинаються шкірою. На нову версію теж нормально наноситься макіяж, нічого не скатується.

В складі версії Rich є пептиди, декілька видів вітаміну С, вітамін Е, гіалуронова кислота, жирні кислоти, також багато силіконів. На останньому місці діоксид титану, як би сонцезахист, та не думаю, що в маленький концентрації він якось зможе захистити від сонця.

В порівнянні з класичною версію склад багатший. Думаю саме в цьому заключається Rich.

Думаю, на осінньо-зимовий період буде в самий раз

На мою думку версія Rich - для тих, для кого класична версія вже втрохи заслабка.