Yuriivna 🌸

Мініатюри парфумів з боксу🌸🍭

Мініатюри парфумів з боксу🌸🍭

У боксі було чотири види мініатюр,напишу окремо про кожний з них.
Що стало для мене знахідкою,а який аромат я не зрозуміла?
Я поділила ці парфуми на дві групи,перша група для мене більш зрозуміла,це аромати Datura Amaretti та Patchouli Figue
Саме ці аромати я використала швидше,аніж інші.Опишу кожен з них.
Patchouli Figue 🌸🍭
Прем’єра аромату: 2021
Країна ТМ: Франція
Зроблено в: Франція
Стать: для жінок
Класифікація: нішева
Тип аромату: фруктові, шипрові
Початкова нота: Груша, Ревінь, Фігове дерево
Нота серця: Інжир, Жасмин, Молоко
Кінцева нота: Бурштин, Какао, Кедрове дерево, Пачулі
Як я відчула цей аромат?
Це теплий шипровий аромат,відчувається солодка медова груша,саме коли вона вже дуже достигла та має соковість при легкому натисканні.Десь на задньому фоні грає ніжні ноти жасміну,ці нотки спіймати можно,але важко,так як вони не виражені.Інжир приєднується до цієї симфонії і починається теплий,романтичний та ніжний танок.Аромат солодкий,має різкуватість,але приємну.Мініатюра доволі приємна,але не мій фаворит,бо я дуже ціную свіжі аромати,а до солодкості в парфумах відношусь з особливою обережністю.
Datura Amaretti - 🌷💌
Прем’єра аромату: 2021
Країна ТМ: Франція
Зроблено в: Франція
Стать: для жінок
Класифікація: нішева
Тип аромату: квіткові, східні
Початкова нота: Вишневий цвіт, Мандарин
Нота серця: Іланг - іланг, Дурман
Кінцева нота: Кедрове дерево, Мигдаль, Мускус

Як я відчула цей аромат?
З цього парфумованого сету це мій фаворит.
Це свіжий,східний та дуже жіночій аромат.Поєднання вишневого цвіту та мандарину вдале компонує між собою.
В ароматі відчувається легка та мінлива терпкість мигдалю та мускусу,але як гарно вона переплітається з соковитим та солодко-кислим мандарином та вишневим цвітом.Парфум асоціюється з закоханою,мрійливою,легкою на підйом жінкою,яка за всією рутиною повсякденного життя вірить у дива.Охх цей аромат запав в серденько💜

Мініатюри парфумів з боксу🌸🍭

•Absinthe Gaiac 🪴🌱🥀

Прем’єра аромату: 2021
Країна ТМ: Франція
Зроблено в: Франція
Стать: унісекс
Класифікація: нішева
Тип аромату: шкіряні
Початкова нота: Лист фіалки, Полин
Нота серця: Мускатний горіх, Троянда, Шкіра
Кінцева нота: Амбра, Ветівер, Мускус, Пачулі
Як я відчула цей аромат?
Для мене це сугубо чоловічий аромат,він має складне композиційне поєднання.
Аромат нішевий,має терпкість та свіжість полину,який поєднується з духмяним горошком та кислинкою.На кінцевих нотах грає багряно-червона троянда.Як на мене цей аромат підходить чоловікам середнього віку.В цьому парфумі на перших нотах гіркота,терпкість та виражений шлейф полину з нотами чорного горошку,лише через деякий час можно зловити трохи солодкості в цій композиції.
Rose Agathe 🌹🌺

Прем’єра аромату: 2021
Країна ТМ: Франція
Зроблено в: Франція
Стать: унісекс
Класифікація: нішева
Тип аромату: квіткові
Початкова нота: Елемі, Металеві ноти, Чорний перець
Нота серця: Герань, Зелені ноти, Ладан, Троянда
Кінцева нота: Ебенове дерево, Мінеральні акорди, Шкіра

Як я відчула цей аромат?
Чайна троянда огортає своєю прохолодою,хоча хотілось би,щоб відкрилася романтичністю та ніжністю,згодом троянда поєднуються з зеленю,даруючи хоч трохи свіжість парфуму.Присутня терпкість та різкуватість,саме так тут відчувається ладан.Я би дещо змінила цей аромат,можливо він би зазвучав іншими фарбами.
•Тестування парфумів доволі складна річ,бо кожна людина відчуває по різному один і той же аромат,тому я написала так,як мені відкрилися ці мініатюри.