Zhukovka

З повагою до Nyx, але цей гель повний провал 👎

З повагою до Nyx, але цей гель повний провал 👎

Привіт, красуні 🎀
Сьогодні хочу поділитися професійним засобом , який мене непрофесійно розчарував ... NYX бренд професійної косметики і коли я обирала фіксуючий гель для брів ( а я знаю , що діючий обрати не так вже і легко ) , одразу вирішила , що не буду грати в лотерею та замовлю собі саме професійний від NYX. Давайте розберемося, що саме мене розчарувало ?!?

NYX Professional Makeup Control Freak Eyebrow Gel
Прозорий гель для брів

Вік: 18+
Об'єм: 9g
Класифікація: професійна
Країна ТМ: США
Зроблено в: Тайвань


З контексту *
Завдяки унікальному складу гель для брів NYX Professional Makeup Control Freak Eyebrow Gel дозволяє взяти під свій контроль навіть густі та неслухняні волоски.

З повагою до Nyx, але цей гель повний провал 👎
З повагою до Nyx, але цей гель повний провал 👎

Туба білого кольору 🤍 На ній розташувалися чорні букви 🖤
Що й сказати . Виглядає це звісно стильно , мінімалістично - нічого зайвого . Мені довподоби такі оформлення

На зворотній стороні можна знайти склад гелю . Звісно, нічого натурального ми там не знайдемо 🤫 Але , як для фіксуючого засобу для брів , мене це цілком влаштовує 👌

Склад :
Water/Aqua/Eau, Acrylates Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Propylene Glycol, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Methylparaben, Disodium EDTA.

Щіточка з ворсу . Досить велика , але зручна у використанні . Ворсинки м'які , по відчуттям нагадує фетр

Горлечко туби широке , але виконує свої функції дозатора добре . А ще на ньому можна розгледіти білі сліди зосохшого гелю 🧐

Сам гель прозорий , як і обіцяє виробник . Та що є стандартом для більшості продуктів цього напрямку. Рідкуватий .

Аромат мені не сподобався . Він супроводжує тебе увесь час , поки ти вкладаєш брови . (А це дуже довго...)
Пахне насичено клеєм 💁‍♀

Отже . Брови мої середньої густоти , натурального , русявого кольору . В цілому , з ними можна домовлятись ..
Перший раз , коли я наносила фіксатор і він не спрацював , я грішила на крем , який попередньо нанесла на все обличчя і в тому ж числі й брови . Тому цього разу я брови не чіпала і перед використанням безпосередньо фіксатору , я додатково очистила волосинки ватною паличкою .
Нанесла перший слой , почекала , поки трішки підсохне. Нанесла другий . Потім третій. І так 10 хвилин . І як виявилось, справа була не в кремі , а в самому гелі, який не справляється з обіцянками виробника 👀
Нагадаю :
Навіть густі на неслухняні волоски
Мої слухняні , в чому справа ?!?


Йдемо далі...
Я нанесла гель тільки на 1 брову і це зайняло у мене хвилин 10 . Заради цікавості я пішла на зустріч з подружкою з однією і запитала чи видно , яку саме я вкладала ?

Відповідь : " НІ"


Пам'ятаєте білий наліт на горловині туби ?!? Він з'являється і на волосках . Виглядає це дуже противно , наче брови всіяні лупою 🤡
Розчарування і тільки ! Де я була , коли купувала його ?
Короче , не раджу !


Плюси :
- Стильна туба
- Зручна щіточка
Мінуси :
- НЕ ФІКСУЄ
- може братись білим нальотом
- завищена ціна ( без знижки ~400грн)
- ціна ≠ якість