Demchenko Alina

Перше місце серед засобів для очищенні шкіри : Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam

Перше місце серед засобів для очищенні шкіри : Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam
Перше місце серед засобів для очищенні шкіри : Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam
Перше місце серед засобів для очищенні шкіри : Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam

Отдже час прийшов : нормально вам розповім про свою улюблену пінку від Holika Holika. Її мені подарували ще в кінці 21 року, бо я полюбляю дивні дизайни флаконів. І дійсно, данна пінка у вигляді великого яєчка. Це мило і трошки дивно)

Саме пакування зроблено з двох матеріалів: доволі надійна пластикова кришечка та щільний , наче гумовий, низ, де впринципі і знаходиться сама рідина. Дозатор пластиковий, надійно закривається. Поки, проблем з дозуванням продукту нема, але відчуваю, що можуть з'явитися ближче до того, коли засобу вже буде зовсім мало.

Аромат : нагадує щось квіткове та наче схоже щось на крейду, чи відварену скарлупу від яєць. Дивна суміш, але цей запах ледь помітен.

При розмилюванні - стає звичайним ароматом мила, без якихось яскравих та специфічних нот.

Консинстенція у засобу рідка. Він гарно розмилюється як в руці, так і за допомогою спонжа для вмивання чі щіточки.

Я люблю використовувати цей засіб, коли моя шкіра :

А)Потребую гарного очищення

Б) Тоді коли щось не так з нею ( опіки, прищі, сальні нитки, чорні цяточки, алергія).

Цей засіб гарно очищує, при тому що дійсно шкіра після нього якось краще виглядає. Не сушить, підходить як сухій так і жирній шкірі. Колив мене лущення - використовую його. Коли прищі - використовую його. Він доволі універсальний, не викликає аллергічної реакції. Не дивно що в мене є запасне яєчко, хоча засобів для очищення обличчя в мене вже багатенько.

Не знаю чому, але він дійсно мій улюбленець і мені неймовірно шкода їм користуватись - не хочу що б він закінчився.

Розхід засобу - доволі економічний. Через свою консинстенцію, я чомусь спершу наносила багато, а потім пів годинр змивала ту піну, яка була просто скрізь. Тож вистачає краплинки, яка потім перетворюється у ніжну та легку пінку, якою добре і очищується обличчя.

Тож цей засіб я можу рекомндувати.

Перше місце серед засобів для очищенні шкіри : Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam
Перше місце серед засобів для очищенні шкіри : Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam
Перше місце серед засобів для очищенні шкіри : Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam