krislemly

Про те як я відмовилась від гель лаку

Про те як я відмовилась від гель лаку

Привіт-привіт!)

Нещодавно я писала допис про те, як змінювався мій манікюр впродовж років. В коментарях дівчата, а саме Iryna Koval та Strange Love написали про те що вже давно відмовились від гель лаку та не планують повертатись. Плюс я давно люблю читати дописи про домашній манікюр від прекрасної Oli Seagull. Все це наштовхнуло мене на думку, що можливо варто теж спробувати.

Отже, що і як я робила:

  1. Зробила і форму за допомогою пилочки, намагаючись щоб нігті були однакової довжини з рівними краями.
  2. На область кутикули нанесла розм'якшуючий засіб від GGA Professional і залишила на 3 хвилини (ремувер обирала, якщо чесно по аромату, він дійсно приємно пахне та гарно розмʼякшує кутикули).
  3. Апельсиновою паличкою відсунула кутикулу з нігтя.
  4. Знежирите нігті за допомогою звичайного розчину для зняття лаку.
  5. Нанесла зміцнювач від Frenchi рівним шаром на поверхню нігтя, з надією, що це їх трішки зміцнить.
  6. Зверху покрила лаком Maxi Color в 05 відтінку в два шари. В результаті отримала дуже красивий напівпрозорий молочно-рожевий колір.
  7. Завершальним етапом нанесла олійку для кутикули.

Манікюр ідеально протримався тиждень, але вирішила переробити, спробувавши виконати все більш охайно. Загалом експеримент мені сподобався і поки не планую повертатися до покриття гелем.

На фото можете оцінити результат. Якщо є якісь зауваження або рекомендації - буду вдячна.