ДАРÍЯ КÓВАЧ

МАЛЕНЬКИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ КРАСУНЬ. SEVEN7EEN

МАЛЕНЬКИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ КРАСУНЬ. SEVEN7EEN

З дитинства у мене максимальні мішки під очима,бо така будова обличчя. Тому,якщо треба щось пронести-звертайтесь,мені є куди сховати🤫

Але як і всі,я ж хочу бути максимально гарною,а особливо зранку.

Патчі,креми,найплотніші консилери. Бо втому видно одразу,а у мене х2🫠

Я вже казала,що ідеального консилеру для мене не існує,бо вони всі скочуються,скільки б я не шукала.

Та і стільки етапів-це довго..

Тому тепер у мене є рішення моїм проблемам.

МАЛЕНЬКИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ КРАСУНЬ. SEVEN7EEN

Це зручний формат,який поєднує в собі все.

Коректор-замасковує втому,та маленькі недоліки.

Але у нас коректор-сироватка,тож зволожує і доглядає за тонкою шкірою. Але найкайфовіше-це металева кулька.

Так,це коректор роликовий і це такий балдьож зранку наносити і відчувати прохолоду.

В складі є олія дикого манго,олія ши та рицинова і всі вони працюють задля зволоження і свіжого вигляду.

Тепер покажу вам повний склад:

RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, COCO CAPRYLATE, ISODODECANE, POLYGLYCERYL-2 SESQUIISOSTEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, MANGIFERA INDICA (MANGO) SEED OIL, HYDROGENATED CASTOR OIL/SEBACIC ACID COPOLYMER, TRIBEHENIN, RHUS VERNICIFLUA PEEL CERA, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, HYDROGENATED LECITHIN, STEARALKONIUM HECTORITE, DECYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, TOCOPHERYL ACETATE, LECITHIN, TOCOPHEROL, COMMIPHORA MUKUL RESIN EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, MICA, PARFUM, [+/- MAY CONTAIN: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891.

Склад максимально збагачений,а на самому упакуванні зазначено, що відсутні силікони, тальк і пег.

А також саме упакування виконане на 50% з перероблених матеріалів

У мене 01 відтінок,він найсвітліший.

Як я вже і казала,ролик-це топ. Таке охолодження і нереально приємні відчуття. Ніякі патчі не потрібні.

З консилерами я часто відчуваю,ніби щось та є під очима.

З коректором таких відчуттів нема,а прохолода залишається ще деякий час.

Текстура дуже ніжна,рідка. Ніби хтось у легенький флюїд додав відтінку)

Аромат взагалі ледь відчутний.

Дуже зручний формат,у будь-яку сумочку,у найменшу косметичку. Я люблю мінімалізм в усьому і дизайн мені потрапив у ♥️

Але головне питання.

ДАРІЯ,ВІН СКОЧУЄТЬСЯ?

Дівчатка..так. Я не буду обманювати,з моїми мішками не скочується тільки повна відсутність засобів,і то не факт,бо часто туди закочуються навіть вії..

Але! Є важливе АЛЕ

Це відбувається не через годину і не дві,як у інших випадках. А досить тривалий час ми побули разом,як зʼявилась легка лінія у найбільшій моїй складці.

Тому дівчатка без мішків,вам таке не грозить,у вас він точно не скочуватиметься.

Як я можу його оцінити? На 10/10,я ж не Остапчук👀

Ця крихітка заміняє 3 засоби і робить щось неймовірне з поглядом. Приховує мою вічну втому і при цьому турбується,щоб шкіра була зволоженою

Його варто спробувати і вам🫶🏼