ksnklb

Свіжий подих з Dr.Blanc 💨

Свіжий подих з Dr.Blanc 💨

І знову ж, я не по темі догляду за ротовою порожниною, тому тут мої суб'єктивні враження про цей ополіскувач.

Свіжий подих з Dr.Blanc 💨

Баночка у нас 250ml, акуратна та мінімалістична. На пластиковій баночці наклейка блакитного кольору з інформацією. Рідина яскраво блакитного кольору, трішки піниться всередині, не згущується та не утворює липких плівок.

Має м'ятно-ментоловий запах, властивий ополіскувачам, зубним пастам, він дуже яскравий.
Має освіжаючий м'ятний смак, ментол охолоджує, але не сильно. Ополіскувач має солодкий післясмак, який особисто зі мною залишається ще на деякий час, і особисто мені це заважає.

Ополіскувач дійсно освіжає подих, при цьому має досить м'яку дію, від нього не пече порожнина рота.
Використовувала його і тоді, коли нив зуб, ополіскувач заспокоїв ці відчуття, тому за це йому плюс.

Розхід, як для такого засобу, звичайний, вистачить на місяць використання. Якщо врахувати його ціну, постійні акції на сайті, то досить вигідний варіант.

Вода очищена.
ПЕГ-АО гідрогенізована касторова олія – в'язка маса безбарвна або світло-бежевого кольору зі специфічним ароматом. Забезпечує стабільність емульсії, поєдує якості розчинника та емульгатора.
Полісорбат-20 – м'який емульгатор, хороший солюбілізатор й піногасячий засіб з терпкою і зволожуючою дією. 
Гліцерин — зволожувач.
Екстракт кори дубу – має такі властивості, як в'яжуча, протизапальна, антимікробна, противірусна, спазмолітична, гіпотензивна, антиоксидантна, антиканцерогенна та радіопротекторна дія.
Екстракт м'яти – має заспокійливі властивості.
Екстракт шавлії – має протизапальні, дезінфікуючі властивості.
Калію сорбат – харчова добавка, належить до групи консервантів.
Сахаринат натрію – білий без запаху або зі слабким запахом кристалічний порошок, дуже солодкий на смак, із металевим присмаком.
Ментол – безбарвна кристалічна речовина, за структурною будовою монотерпеновий спирт, добре відомий через свій фізіологічний ефект створення відчуття холоду. 
Ефірна олія м'яти – має заспокійливі, протизапальні властивості.
Лимонна кислота – Регулятор кислотності, антиоксидант, комплексоутворювач.
Натрію бензоат – хімічна формула являє собою натрієву сіль бензойної кислоти, відому в якості харчової добавки як E211.
Ароматизатор.