Elaine

Ділюсь своїм досвідом у догляді за порожниною рота

Ділюсь своїм досвідом у догляді за порожниною рота

Зубна паста "Absolute White":

- містить м'які абразивні частинки та фруктові ферменти для делікатного відбілювання зубів;

- забезпечує полірувальну дію, не пошкоджуючи емаль та не підвищучи чутливість;

- спіруліна в складі допомагає зміцнити зуби, а олія м'яти має антибактеріальні властивості.

Мої враження - користуватись пастою комфортно, чутливість зубів дійсно не підвищилась, відчуття свіжості достатнє; щодо відбілювання говорити поки рано, але продуктом вже задоволена.

Ополіскувач для порожнини рота "Fresh Mint":

на 89% складається з інгредієнтів натурального походження, зокрема екстракту кори дуба та шавлії, які також надають протизапальну дію.

Має приємний смак та освіжаючий запах. Раніше користувалась різними серіями Listerine, то жодна не сподобалася - занадто агресивні смаки, а від відбілюючого ще й чутливість зубів з'явилась.

Електрична зубна щітка від Pecham:

- має п'ять режимів очищення та «розумний таймер»;

- в комплект входить набір змінних насадок, зарядний пристрій та футляр для зберігання;

- заряду вистачає на 30 днів при використанні двічі на день.

Раніше користувалась електричною зубною щіткою від Xiaomi - у неї звичайно пластик якісніше та сама щітка важче наче, але змінні насадки купувала окремо, футляр від бренду також відсутній і режими очищення ті ж самі (хоча балувалась я з ними перший місяць, а потім одним стандартним користувалась). Як висновок - не бачу сенсу переплачувати за бренд, щітка від Pecham є гідним девайсом, який у використанні не поступається дорожчим аналогам - користуюсь уже півроку та нарікань не маю.

В цілому ці продукти зробили мій ритуал догляду за порожниною рота приємним та ефективним. Я впевнена, що вони також зможуть вас вразити!👄

Ділюсь своїм досвідом у догляді за порожниною рота