Oli Seagull

Got2b Glued Spiking Glue

Got2b Glued Spiking Glue

Не скажу, що маю проблему з гелями для брів, зазвичай мені підходять будь-які середнячки.
Але так, як брови і вії моя основа макіяжу, я люблю пробувати різні продукти і в мене їх саме в цій категорії багато. Тому я не змогла пройти повз Got2b Glued Spiking Glue.

Гель має тягучу білувату консистенцію. Чи то карамель, чи клей, не знаю з чим порівняти 😅
Його аж 150 мл! Звісно, він все ж таки для голови) Для брів має вистачити на все життя, та він скоріш засохне.

Для нанесення я беру щіточку Glambee (окрема їм подяка за щітку в колбі, ще і доволі гарній).

Продукту треба зовсім трохи. Спочатку однією стороною щітки вкладаю брови, іншою розчісую і знімаю зайве.
Першу хвилину гель трохи видно та він швидко висихає і саме на волосках стає матовим. Білих плівок немає.
Старайтесь не наносити його сильно за зону брови, бо якраз шкіра покривається плівкою і трохи блищить)
Наносити цей гель мені більше зручно саме на тіні, а не олівець. У мене це Artdeco.
Реально брови виглядають як після ламінування. Стоять такі розчісані і гарненькі поки ви самі не вирішите, що вже досить😅 Ну це грубо кажучи) Але гарантую, що цілий день з ними нічого не буде, ні одна волосина не зрушить з місця!
Єдиний мінус (хоча не для мене) - він доволі сильно відчувається на бровах.

Я не пошкодувала, що купила його і раджу всім, хто досі в пошуках бетонного засобу. А якщо не підійде, будете вкладати стирчащі антенки на голові)