Vikulyk

Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate

Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate

В мене колись була мініатюра такої сиворотки і коли вона попалась мені щей в пробниках я зраділа.

Бо мені доволі приємна ця сироватка. Шкіра з нею дуже приємна, гладенька і наче сяє з середини, при цьому матова.

Вона легко вбирається, не жирнить, але відчуття зволоження присутнє.

Прекрасно себе поводить з тональним кремом, не скочується, навпаки макіяж лягає краще.

Ніяких негативних реакцій не викликала, це теж архіважливо.)

Lancome Advanced Genifique Youth Activating Concentrate

Давайте розберемо корисності:

На другому місці в складі пробіотики, це мене підкуповує, адже зараз з нашою екологією вони необхідні в догляді мені здається.

Гіалуронат натрію- Сприяє регенерації тканин без утворення шрамів, робить шкіру більш м'якою та гладкою, стимулює клітинну міграцію та проліферацію, виявляє високі зволожуючі властивості.

Саліцилоіл фітосфінгозин-отриманий із комбінації саліцилової кислоти та природного фітосфінгозину, ідентичного шкірі, який сам по собі є активним інгредієнтом із помітними заспокійливими властивостями, який діє, щоб збалансувати мікрофлору шкіри.

Лимонна кислота має очищувальну та відбілюючу дію.

Це доволі непогана сиворотка, останнім часом Ланком інколи випускає нормальні засоби, бо колись я просто не могла терпіти їхній догляд, .))

Якогось омолоджуючого ефекту я не помітила, проте шкіра зразу стає свіжа, приємна і пори не такі помітні( ну це чисто візуальний ефект)

Чи варта вона своїх коштів? Тут вже вирішувати кожному спираючись на свій гаманець, мені задорого і я би хотіла ще більше якихось активних інгірідієнтів за таку ціну.