wowmom

В мене багато червоних помад, але з Clarins я відчуваю себе кінозіркою

В мене багато червоних помад, але з Clarins я відчуваю себе кінозіркою
В мене багато червоних помад, але з Clarins я відчуваю себе кінозіркою

Привіт, красуні!

Я дуже люблю червоні помади, хоч і не часто їх ношу на собі. Червоний - це як виклик, це 100 % до впевненості і 100 % уваги від оточуючих. Червона помада потребує ідеального тону шкіри, і ідеального макіяжу очей, інакше образ буде зіпсований.

В мене багато червоних помад, і як правило в рідкій матовій текстурі, та є один екземпляр у класичній пулі від Clarins. Зізнаюсь, ношу цю помаду рідко, бо для яскравих віддінків обираю залізобетонні формули, але коли вже і фарбую губи Clarins Joli Rouge Velvet Matte Lipstick, відчуваю себе, як зірка.

В мене багато червоних помад, але з Clarins я відчуваю себе кінозіркою

Я маю мініатюрну версія, яка одного разу попалася в новорічному наборі. Я була дуже щаслива, коли її отримала, бо до неї, люксових помад в мене не було.

Віддінок 742V - це класичний червоний, з правильним холодним підтоном.

Помада дуже насичена і має шалену пігментацію.

Наносити її краще з контурним олівцем, для більш точного результату. Помада має м'яку текстуру, і гарно лягає на губи.

Віддінок повністю перекриває пігмент з одного дотику.

На сьогоднішній день, я знаю дуже багато бюджетних аналогів, зі схожою текстурою і віддінком, проте погодьтеся, що коли наносиш щось більш дороге, на душі стає трохи приємніше:-)

Якщо не їсти і не пити, помада буде чудово триматися, проте вона не фіксується, і звичайно буде залишати сліди на посуді.

Це та помада, у такому віддінку, з якою треба просто прикрашати світ.

Інколи приємно вигулювати Clarins Joli Rouge Velvet Matte Lipstick, та не так часто, як хотілося:-)

Дякую за увагу 😘