DARIIAKOVACH

RADIANT. Новий бренд і не типовий продукт для мене

RADIANT. Новий бренд і не типовий продукт для мене

Я познайомлю вас,якщо ви також ще не мали нічого від radiant.

Для мене-це стильний,лаконічний бренд. До речі,seventeen і radiant-це одна сімʼя) Обидвоє родом з Греції. В Греції я не була,а от косметика мені до душі

Знайомство відбулось завдяки помаді,але я вже поклала око на декілька інших продуктів від бренду

Тож згодом обовʼязково протестую і їх

RADIANT. Новий бренд і не типовий продукт для мене

Чорний дизайн-це до мене. 90% мого гардеробу-це чорний. Будь-що чорне привертає мою увагу,тому тут одразу +

Формат мініатюрний,що зручно і поміститься в найменшу сумочку.

Магнітна кришечка і елемент у вигляді краплі (це моє бачення) на корпусі-додають свого шарму

З іншого боку вибита назва бренду

Radiant-позиціонується як масмаркет,а seventeen-міддлмаркет. Але ціни приблизно однакові,прям бюджетними бренди не назвеш.

Нанесення дуже легке,декілька «взмахів» і гарні губи готові

Текстура ніжна,сатинова з ледь помітним мерехтінням. Аромату я не відчуваю

Обрала я 5 тон (rust),я дуже люблю нюд,який нікуди не «хилиться». Ні в рожевий,ні в рудий. Простий класичний нюд. Мене ще зацікавив 04 відтінок,але все ж вирішила обрати більш темний 05

То як довго можна бути гарною з цією помадою?

6 чітких годин,звичайно після прийому їжі сатинова помада не буде триматись так,як матова але 6-це ого як круто! А далі варто ще раз раз пройтись і цілий день краси-забезпечено

Але є ще дещо,що має зацікавити.

Не можу не порівняти з коректором-сироваткою від seventeen. Адже у нього окрім маскувальної дії є ще і зволожувальна. Доглядаюча

Так і з помадою. В назві заховалось слово “care”. Помада також доглядає за губами,поки ви ходите гарні,ваші губи зволожуються завдяки гіалуроновій кислоті та олії манго

Також зазначено, що у складі є вітамін Е і відсутній глютен

Тож придивіться,вона точно вам потрібна,і кожна з вас зможе обрати «свій» колір🫶🏼