Alina_Demchenko

Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette

Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette
Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette
Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette
Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette
Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette
Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette

Ця палетка в мене з самої появи цієї колекції. Попала вона доволі випадково, але я рада що так склалось. Це велика палетка на 18 відтінків, з міцного пластика та з великим дзеркалом. Раніше її було складно відкривати, тому було прийнято рішення "скалічити"її своєю пилкою для нігтів ( ну не знала я , що там щось треба вперед зсувати, ну ось так). Це моя друга палетка від цього бренду, тому я плюс мінус розуміла яка буде якість. Якщо раніше було б страшно брати цей бренд, через відсутність пігментації, то колекція Gravity була вже другою, де змінили формулу , через що пігментація стала дуже гарною.

Палетка досить бюджетна, по знижчі можливо взяти за безцінок. Чесно кажучи ( не бийти мене ) - вона не поступається якістю палетки Lamel 16 Shades of Burgundy , яка коштувала на той момент, значно дорожче.

Палетка має три ряди відтінків, більша частина з яких матові, не яскраві відтінки, то ж палетка ця розрахована саме на повсякденне використання. Навіть, на перший погляд, яскраві сатинові/сяючі відтінки - ідеально підібрані для стриманного макіяжу.

Мої фаворити - двійка зелених відтінків і фіолетово-тауповий відтінок знизу.

Палетка на кожен день: GlammBee Gravity Abstraction Eyeshadow Palette

Матові тіні доволі насичені, пігментовані, гарно набираються на пензлик. Пилять, але не критично, як на мене. Є багато схожих відтінків, які доречі на пальцях - можна сплутати один з одним. Авжеж, в розтушовці вони ведуть себе трошки інакше : одні більш сірі, інші більш руді, треті ж класичний беж. Тож я спочатку якось насупила брови, а в процессі макіяжу вже з'явилась довольна усмішка.

Темні відтінки доволі насичені, але лягають тоненьким шаром(доречі ось вони не пилять). Легко нашаровувати та розтушовувати. Бруду в мене ні разу не вийшло, а я повірте, не найкращий візажист ))

Всі ж сяючі відтінки - більше нагадують спаркли, сіяшки такі. Вони тоненько лягають та мають дуже привабливе сяйво. Навіть блакитний і волошоквий - не виглядають якось "дешево" . Порадувала відсутність кольорів які в мене повторяються від палетки до палетки : мідь, золото, шампань, темно бардовий.

Я наношу сяючі відтінки за допомогою пальців, але для того що б додати відтінок у кутик - це легко і без проблем, можна зробити пензлем. Набирається достатня кількість продукту і легко переноситься на шкіру.

Ось на свотчах, прям гарно видно, що сяючі відтінки - майже всі дуохромні. Так, в певних- контраст помітен одразу( наприклад зелений + золотий) , а в деяких лише під певним кутом ( наприклад сатиновий відтінок, спершу здавався мені просто сатиновим чи легким металіком, але потім я помітила білі холодні частинки). Доречі я була вражена тим, на скільки гарний жовтий відтінок.

Що до палетки, скажу так :

Я не знаю чи купила би я її самостійно, але я рада що вона в мене є. Чесно, я майже завжди користуюсь нею і лише для творчих макіяжів, дістаю інші. З цією палеткою, макіяж не буде займати більше 5 хвилин. Підійде для новачків.

З мінусів :

1)Деякі кольори дуже схожі

2)Трошки нудна

3)Нема прям дуже темних відтінків

Але на тому все. М'яка приємна текстура, гарна пігментація, не сильно пилять, прекрасно розтушовуються - ці фактори перекривають усі мінуси.