Milans

Мої девайси для волосся ❤️

Мої девайси для волосся ❤️

У 2021 році я придбала новинку від Філіпс, а саме розумний фен з технологією SenseIQ, Фен PHILIPS BHD827/00 SenseIQ серії 9000.

На той час мені потрібен був саме фен, мій BaByliss був вже старенький, і я почала дивитися що пропонують на ринку beauty 🤔

Побачила Dyson та розумний Philips, думала я десь тиждень, і вирішила що мені потрібен саме Philips. Скажу відверто - подружкам рекомендую завжди його 🫶

Я не сильно розуміюсь на технічних характеристиках, тому і писати про потужність та інші незрозумілі для мене цифри я не буду ))) але фен на лагідному режимі змінює потужність та ти дійсно відчуваєш що він щось робить 🤷🏻‍♀️ а не просто дує 👌

Не псує пасма, перевірено двома роками експлуатації ✅

Тепер перейдемо до стайлеру Dyson, який теж може виконувати роль фену. В мене модель Стайлер Dyson Airwrap HS05 long, Limited Edition, з сумочкою для пристрою у комплекті ( в яку поміщається лише три насадки з пʼяти ). Я ним користуюсь, але фен є фен. Я не можу надати перевагу фену чи стайлеру, обходилась без стайлеру добре. Коли стайлер мені став потрібен я вирішила взяти такий щоб він був зручний та актуальний ще не один рік, тому обрала саме Dyson.

Зачіски роблю рідко, проте він дійсно гарний помічник у таких питаннях 🫶

Мої девайси для волосся ❤️