Mandarinka

Слюда для макіяжу від українського бренду Lotus Flower - "Міраж"

Слюда для макіяжу від українського бренду Lotus Flower - "Міраж"

Дуже довго шукала аналоги Берновичам чи Тамі Танукі, щоб придбати якісні дуохроми блискітки і насичувати ними свій макіяж. Зупинила свою увагу на українському бренді Lotus Flower. Обрала для себе доволі насичений (якщо вірити фотографіям) відтінок "Міраж"

Слюда для макіяжу від українського бренду Lotus Flower - "Міраж"
Слюда для макіяжу від українського бренду Lotus Flower - "Міраж"
Слюда для макіяжу від українського бренду Lotus Flower - "Міраж"

Перше, що хочу зауважити відтінок в баночці співпадає з заявлений кольором, але якщо наносити його соло - то такого ефекту не буде, стрілочка у мене виходить не насичена і бліда..

Що одразу видно? Слюда одразу відпечатується на верхнє повіко - для мене це великий мінус. Ще не прилаштувалась, але треба якось додатково фіксувати макіяж. Я ж наносила на дуже надійну базу (повторюсь мокрим нанесенням, всуху - нанести майже неможливо).

Вже інша і більш оптимістична ситуація з нанесенням, як акцент, під якусь підложку. Спочатку робила макіяж темно-коричневими тінями, а вже потім наносила слюду Lotus Flower. В такому виконанні - ефект виходить чудовий - слюда дає яскравий акцент, більше розкривається і даже бажаний дуохромний перелив, якого я так хотіла.

Демакіяж робити доволі легко: гідрофільна олія + гель для умивання, і вашого макіяжу як і не було.

Як тримаються в мейкі? На 4- бо під кінець дня все скаталось, що могло. Вважаю даний виріб ну дуже прихотливим, але якщо приловчитись - ви отримаєте дуже крутий, насичений, і яскравий мейкап.

Що ми маємо на виході:

  • Дуже примхливий у нанесенні
  • Осипається при нанесенні та відпечатується
  • Колір якщо наносити соло не такий насинечий, як заявляє виробник
  • Дуже класний дуохром в макіяжі, якщо вірно все зробити

Сподіваюсь була корисна, приємних покупок ❣️