Kristina S

#testmakeupclub аромати, декоративка та догляд

#testmakeupclub  аромати, декоративка та догляд
#testmakeupclub  аромати, декоративка та догляд
#testmakeupclub  аромати, декоративка та догляд

Дуже чекала на аромати,але навіть не дивилася їх ноти і не очікувала,що вони будуть настільки специфічними.
Із Weleda познайомилась вперше. А O'BAYS вже мешкає у моїй косметичці завдяки Makeup 🤍 проте підводкою та консилером користувалася вперше.

Чотири пробники нішевої парфумерії чекали на мене у боксі.
Кожен має об'єм 2 мл та запакований у коробочку. Виглядає це мило та зручно.


Я поки відношусь до тих,хто може описати аромат "подобається або ні". У данному випадку два екземпляри я буду використовувати,а інші точно не для мене.


Я пам'ятаю своє перше враження і асоціації від них:
Absinthe Gaiac - крем для депіляції.
Datura Amaretti - повітряна кулька( саме аромат гуми).
Patchouli Figue - чогось конкретного я не могла сказати,але вони явно сподобались мені більше.
Rose Agathe - просто неприємні.


При першому тестуванні я спробувала їх усі. Вдихала аромат одразу після нанесення і протягом деякого часу дуже близько і мені здалося,що вони всі не для мене.
У мене навіть зникло бажання наносити їх знову на себе. Я дала собі час і почала тестувати кожен аромат окремо. Наносила на тіло і на одяг.
Стійкість на одязі - декілька днів. Я зрозуміла,що подобається аромат,коли він нанесений не дуже близько до обличчя.


Отож мій рейтинг:
1. Patchouli Figue та Absinthe Gaiac. Absinthe Gaiac - терпкий, більше для чоловіків. Асоціація з хвойним лісом. Patchouli Figue - одразу різкий аромат ревеню і через хвилину я вже відчуваю щось солоденьке і більш приємне.
2. Datura Amaretti - спочатку я відчуваю якусь гуму, а згодом на задньому фоні з'являється приємний смачний аромат. Але "гума" нікуди не зникає,я відчуваю її протягом всього часу.
3. Rose Agathe - я відчуваю тільки ладан. Дуже специфічне поєднання в композиції. Якраз цього аромату у флакончику було найменше)))

Спочатку я зраділа, побачивши фото пензлика представлені на сайті. Я сподівалася,що підводка має пензлик з м'якими щетинками(це для мене найзручніший),а виявилось інакше. Він ніби губка, доволі товстий. Тому я використовую аплікатор зі старої своєї підводки. Він ідеально підійшов під нову.


- фініш майже матовий
- пензлик не дозволяє промалювати тонку лінію
- відпечатується на навислих повіках,якщо нанесено жирний крем
- не розтирається від доторку
- легко змивається
Загалом, хороший варіант на кожен день,якщо припудрити повіки або наносити поверх тіней. І особисто мені більше подобається нанесення тонким пензликом.

- Стильний мінімалістичний дизайн
- зручний невеликий аплікатор
- легке покриття, підсвічує зону під очима
- зкочується у зоні великої складки під очима
- не окисляється
- добре наноситься навіть пальчиком


02 відтінок отримала я і спочатку думала,що його поклали на свій розсуд,адже у мене не запитали відтінок. Потім із дописів дівчат,я зрозуміла,що він поки єдиний був у наявності. На щастя він мені добре підійшов. 02 світлий, трохи з рожевим піддтоном. На сайті 02 показано занадто рожевим. В житті він такий,як 03 на сайті.

Відкривши кришку перший раз,я одразу згадала знайомий аромат. Так пахнув дитячий чай у гранулах, який заварювали молодшій сестрі у дитинстві.


- гель має доволі насичений аромат цедри лимона,лайма і грейпфруту. Але на шкірі залишається легкий свіжий аромат цитрусових.
- приємна на дотик матова пляшечка
- консистенція в'язка, з жовтуватим відтінком
- не пересушує шкіру
- яскравий дизайн упакування привертає увагу
- добре піниться, використання невелике


Мені приємно користуватися цим гелем для душу. Свіжий цитрусовий аромат та дизайн підіймає настрій.

Дякую команді Makeup за можливість протестувати нові для мене засоби ❤️
Цікавим є наявність одразу декількох брендів))) В тому числі українських 💛💙