Олена В

Корейські тканинні патчі під очі Purederm

Корейські тканинні патчі під очі Purederm
Корейські тканинні патчі під очі Purederm

Привіт дівчата!

Хочу розказати про корейські патчіки бренда Purederm.

В упаковці 30 штук. Тобто 15 пар. Патчі з білої тканини, просочені есенсією. Вони

в ній там "плавають".

Зразу ж почну з головного мінуса-пакування.

Це дой-пак. Патчі важко доставати з упакування, не витягнувши зразу ж штук 15((. Тому це не дуже гігієнічно. Ще треба слідкувати, щоб вони там не заламувалися. Бо заломлені краще не накладати на шкіру , додадуть ще зморшок))).

Але я на це закрила очі, намагаюся доставати тільки помитими/продезінфікованими руками. Ніяких пригод з висипкою чи чимось подібним поки що у мене не було. Мінусів більше не знайшла.

А тепер плюси!

☺️ Патчі досить непогано пропитані есенцією. На хвилин 15-20 вистачає. Запах у патчів майже відсутній.

☺️ Патчі добре знімають ранковий набряк під очима і прим'ятість після сну

☺️ Не сповзають як гідрогелеві, в них можна навіть їсти))))

☺️ Добре зволожують шкіру під очима, синці сильні не прибирають правда, лише незначні синці зможуть прибрати при регулярному користуванні

☺️ Не печуть!!!

☺️ Дуже бюджетні. А зараз на них ще й акція

☺️ Якщо зберігати в холодильнику, тоді ще й освіжають

☺️ Можна і на носогубку накласти ,не злетять і не треба в них лежати, тому ще й час економлять

☺️ Мають дійсно накопичувальний ефект

В складі є:

Фітоколлаген, що отримується з ферментованого екстракту сої

Зелений чай - має антибактеріальні і антисептичні властивості

Вітамін Е - посилює природний захисний бар'єр шкіри, знижує втрату вологи і стимулює зростання і оновлення клітин шкіри.

Я ними користуюся через день і намагаюся ще й проходитися по патчикам своїм імпульсним масажером. Коли регулярно користуюся, тоді шкіра під очима краще виглядає. Заломи після сну сходять швидше і набряк теж.

Далі постійна рутина.

Дуже дякую за увагу!✨

Корейські тканинні патчі під очі Purederm