O_Skomska

Релакс після важкого робочого дня

Релакс після важкого робочого дня

Обожнюю приймати ванну, та проводити спа процедури вдома🤎

Часто використовую різні розслабляючі засоби.

Завжди серед даного списку є скраби для тіла.

Наразі в мене від Mr.Scrubber з ароматом смородинового сорбету . Про нього я писала враження в пості, коли ми ділились українськими брендами: https://club.makeup.com.ua/post/17225/

Релакс після важкого робочого дня

Дану сіль від UTerra із ароматом хвої 🌲я купила швидко, не оцінюючи, та не читаючи відгуків. Продукт мене не вразив , я не відчула взагалі аромату 😔 а з приводу того, що має тонізувати , освіжати , та покращувати еластичність шкіри - це важко прокоментувати , за перший раз🧐. Ще залишилось пів пачки) спробую дати ще один шанс😌

Маска із чорної глини. Очищуюча.

Я давно не використовувала маски, а це мені захотілось зробити саме глиняну.

Відразу скажу , що не сподобалась (але я люблю давати другі шанси, тому поки залишається).

В мене зараз є запалення на обличчі, а дана маска має дуже крупні частинки, які при змиванні були достатньо травмуючі, тому замість того, щоб заспокоїти запалення, мені здається вона навпаки зробила гірше 😒. Також було дуже важко змивати .

Бачила чудові відгуки про даний гель в Тік тоці) ахах) мені цього достатньо , щоб придбати, плюс була хороша знижка -всього за 132 грн отримую об'єм 1000ml 🔥

Гель розроблений на основі арганового масла, що володіє живильними та зволожувальними властивостями, має приємний аромат, гелеву текстуру, зручний дозатор, чудово піниться, два натиски достатньо для всього тіла. Не сушить шкіру. Задоволена використанням 🥰

Я обожнюю різні свічки , друзі знають про це - тому часто дарують .

Одна з улюблених від Home flavour, яка поєднує в собі аромат свіжого манго та вершкового кокосового молока. Також вона має дерев'яний гніт , який потріскує при горінні. Аромат від свічки та звук від потріскування створює чудову атмосферу затишку 🕯️

Ось такий сьогодні вечір)

Хочу доповнити свій арсенал , планую купити ще ефірні масла, та знайти нормальну сіль)

Дівчат, поділіться топ 3 ваших продукти , які використовуєте для таких вечорів (добавлю і в свій список) 🫶🏻