alena.rosee

Закохай мене в Париж! 💕

Закохай мене в Париж! 💕

Всім привіт!

Сьогодні мій допис буде про нетиповий для мене бренд Монталь та його новинку Rendez-vous à Paris 💕

Коли я тільки вперше побачила промо та піраміду, я сказала собі: Я хочу це спробувати!

Уявляєте, і це каже людина яка обходить кричущі Монталі 10-ю дорогою.

Ну раз хочеш - значить треба, знову ж промовила я подумки і почала ловити фірмовий пробник. 😁

Но нема в наявності, но хтось викупив до мене, і ось нарешті я його зловила і тепер можу впевнено сказати: не даремно! ☺️☺️😊

Закохай мене в Париж! 💕

Піраміда аромату:

Верхні ноти: Груша і Ревінь;

ноти серця: Пелюстки Троянди, Імбир, Пачулі і Білі Квіти; ноти бази: Цукор, Ваніль, Мускус, Сіра Амбра і Пудрові Ноти.

То чим же пахне Rendez-vous à Paris?

Зазначу одразу, це не кричущий Монталь)))

Аромат стартує дуже соковито, це хрусткі паростки ревеню та соковиті, налиті сонцем, ароматні груші. 🍐

Цей солодкий, але природний сироп, одразу закохує в себе з перших нот.

Я сподівалась почути полуницю, тому що дуже часто в ароматах, ревень може давати полуничні акорди, але на старті не почула ніяких ягід (та ще не вечір) ) 😜

Коли проходить перша ейфорія від фруктових бризк , вже добре відчувається троянда... еее ні, ТРОЯНДА.

Свіжа, рожева, але дуже ароматна та солодка, немов ви занурили голову в кошик з трояндовими пелюстками та дрібкою жасмина. Він є, але далеченько, грає не другу скрипку, і навіть не третю, та інколи можна почути відголоски свіжих жасмінових квітів. Тут з'являється і полуниця , але не в свіжому вигляді , а як полунична пастила чи полуничний зефір 🍓

З часом троянда оцукровується, вона присипана цукровою пудрою та ванільним кондитерським цукром, залита солодким грушевим сиропом та полуничний зефіром .... пелюстки перетворюються в трояндовий джем або лукум.

Ви любите трояндовий лукум? Я обожнюю, тому коли почула на собі цей прекрасний аромат троянд посипаних цукровою пудрою , одразу сказала : це Лукум!

І ось такі лукуми , вже без метаморфоз, кружать свою власницю до душа чи до ванни , стаючи все тихише і тихіше.

Вже через годин 8-10 можна відчути фірмові монталевські троянди , але дуже десь далеко.

Стійкість - на шкірі та волоссі до ванни.

Шлейф - помірно високий.

Компліменти - збирає, навіть зайшовши в відовим магазин подивитись чи не заїхав там цей аромат, консультанти спитали чим це так пахне приємно )))

Асоціації:

О так... Це Париж.

І навіть якщо б аромат не мав назви, це все одно Париж!

Париж сучасний, який не спить ні вдень, ні вночі, Париж мрійливих дівчат, Париж із серіалів.

Яскравий приклад  серіал "Емілі в Парижі", де картинка ідеальна, героїні завжди стильні, всі молоді душею і тілом , погода в Парижі сонячна і взагалі все так круто, що вже краще і подумати годі! Ну і тільки красені, авжеж, навкруги. Також стильні))) 😁

Мені хочется носити цей аромат! ☺️💕

Чи настрій такий, що хочется ось казковості , чи ще щось, але я , як і багато дівчат по світу, також закохалась в цей Париж . 💫