Оліч

Річ, що необхідна в кожній сумочці. Очищаючі серветки AMWAY L.O.C.

Річ, що необхідна в кожній сумочці. Очищаючі серветки AMWAY L.O.C.

Я ще те порося. Якщо я їм десь, дуже висока ймовірність, що не заляпатись якимось кетчунезом я не зможу.

І от якось в одній кав'ярні я впустила трохи шоколадного морозива собі на сукню, а баріста побачила і запропонувала мені серветочку, яка відтерла мені цю пляму. У мене перевернувся світ!)) Бо буквально за кілька днів до того я заляпалась полуничним морозивом і ходила з червоними плямами на футболці по справах 😂.

Вчора я нарешті отримала упаковку таких серветок для себе, і от як раз відразу випав шанс пустити їх в діло - я ляпнула на себе соусом з хот догу. Додаю фото як вони відтерли пляму з джинсів (нехай не на 100%, але побачити залишки можна тільки знаючи. куди треба уважно придивлятися. Більше ніхто не помітить), а от з товсенького худі не відмила, можливо треба було спробувати витратити кілька серветок.

Отже - однозначно раджу мати їх в сумочці. Для мам маленьких діток мабуть взагалі незамінна річ. Сукні, футболки, джинси чистить добре, а вот за щільні тканини не впевнена, можливо потрібно просто бльше засобу. Ціна за упаковку від 135 грн.

Опис:

Чудово підходять для обробки стійких забруднень і навіть плям на тканинах.чистими і зі свіжим ароматом.


Попередньо просочені Мультифункційним миючим засобом L. O. C., яка тепер містить високоактивне ПАР на рослинній основі.


Формула швидко висихає, не залишаючи розводів.


Серветки можна використовувати для обробки плям на неліняющіх тканинах.

При очищенні миються поверхонь просто потріть пляму серветкою. Промивати водою не потрібно, за винятком, якщо ви протираєте поверхню, яка контактує з харчовими продуктами


При видаленні плям і забруднень промокніть пляму серветкою і дайте висохнути.

Використовуйте для чищення тільки неліняющіх тканин.


Будь ласка, візьміть до уваги:Не використовуйте для очищення обличчя


Правильно утилізуйте використану серветку – будь ласка, не змивайте унітаз, оскільки цей матеріал не розчиняється у воді.

Річ, що необхідна в кожній сумочці. Очищаючі серветки AMWAY L.O.C.