Alina_Demchenko

Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace

Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace
Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace
Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace
Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace
Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace
Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace

Я не буду скривати: мій улюблений спосіб нанесення рідких продуктів це вологий спонж. Завдяки йому я отримую те покриття яке мені необхідно, прекрасно розтушовую все. Але все ж таки час спробувати саме пензлі)

Цей пензлик від TopFace має зручний дизайн, не погану якість і дуже доступну ціну. Це вже не перший інструмент від цього бренду і тому про якість то я не з повітря взяла. Не буду лукавити - в пезлі мене захопив дизайн. Ці випуклі ворсинки мені нагадують подушечки лапок. Досить мило) Зовнішний вигляд в цілому дуже достойній. Як на мене- виглядає дорожче, а ніж коштує.

Він гарно набит, приємний на дотик, м'який але в міру. Нема сторчащих в різні боки ворсинок, нічого не колить і не дратує шкіру. Продукт набирає досить гарно.

Для експеременту я взала два рідких продукти : кушон від Holika Holika і кремові рум'яна від Nyx.

Що я можу сказати ?

За допомогою данного пензля, можна гарно розподіляти та розтушовувати продукт. Також їм виявилось легко нашаровувати засіб, а також добитися рівного нанесення. Полосок нема, продукт на себе не забирає. Якихось супер зусиль я не докладала і з тим що я це робила вперше - результатом я задоволена. Мені особливо сподобалось працювати саме з рум'янами, бо спонжем з'дає дуже багато продукту, а тут - такого не було.

Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace
Вчусь працювати з рідкими/кремовими продуктами за допомогою пензля від TopFace