Olexandra

Відгук CC cream Lumene

Відгук CC cream Lumene

Привіт! У минулому дописі, я показувала новинки, в яких був цей тональний засіб.

Я давно хотіла собі щось легеньке і цікаве у косметичку.

Одразу скажу, що враження неоднозначні. Не можу сказати, що в захваті, але і що не сподобалось теж.

Відгук CC cream Lumene
Відгук CC cream Lumene
Відгук CC cream Lumene

На фото видно як крем відрізняється від тону шкіри. Рука здається більш смаглявою, а крем білим.

Свотчі я зробила для наглядності, щоб було видно консистенцію. Після розтушовки засіб підлаштовується під тон шкіри. Можна сказати, що його майже не видно.

Прищі, висипання і лущення звісно він не перекриє, а за рахунок вологого фінішу освіжає загалом обличчя.

Я трошки зняла відео як наношу крем(строго не судіть, бо не зручно було без дзеркала,про яке забула🙈), щоб показати як він тушується.

Якщо вам подобаються легкі зволожувальні тональні засоби і у вас немає явних проблем зі шкірою, то можна спробувати. Його не видно на шкірі, і можна наносити в декілька шарів, проте не переборщіть, бо я раз так зробила, і обличчя виглядало як маска. Ще він не окисляється.

Найкращим способом розподілення є змочений у воді спожик. Він теж був у минулому дописі. І він найкращий з тих, які у мене були. Взагалі, я до цього користувалась тональними із середнім покриттям і любила розподіляти його пальцями. Але з цим продуктом так не вийде. Він наче змінює колір, коли розподіляєш його без застосування спонжика або пензлика.

Загалом такі враження. Що ще цікавого у Lumene ви пробували?