Alina Litva

Очищуючий скраб з морською сіллю для шкіри голови від Christophe Robin

Очищуючий скраб з морською сіллю для шкіри голови від Christophe Robin
Очищуючий скраб з морською сіллю для шкіри голови від Christophe Robin
Очищуючий скраб з морською сіллю для шкіри голови від Christophe Robin

Головними інгредієнтами скрабу є морська сіль - природний ексфоліант та масло солодкого мигдалю, призначене для живлення волосся та заспокоєння шкіри голови.

Сам засіб більше нагадує пасту, ніж скраб, сольові частинки практично не відчутні, хоча й трапляються досить великі крупинки, але вони зовсім не абразивні. Скраб піниться, тому можна використовувати як самостійний шампунь, в кінці обов'язково зволоження волосся по всій довжині кондиціонером або маскою. Аромат свіжий, морський.

Шкіра голови і волосся промиваються ідеально, голова потім довше не брудниться (2-3 дні ходжу спокійно, і це за умови, що зі звичайним шампунем я просто змушена мити голову через день). При цьому немає якогось подразнення шкіри чи сверблячки викликаної зайвою сухістю. Після такого миття коріння довго залишається свіжим і з'являється об’єм, здається навіть, що волосся побільшало.

З мінусів я можу назвати тільки той факт, що скраб не можна використовувати постійно, я б із задоволенням користувалася тільки ним)) Волосся він звичайно підсушує і краще користуватися якимось незмивним засобом після нього.

Точно рекомендую його власницям жирного чутливого коріння, засіб добре знімає свербіж і підсушує шкірний себум. Не рекомендую сухому тонкому волоссю.

Враховуючи, що марка не найбюджетніша і якщо ви ніколи раніше нічого в них не пробували, то ідеальний варіант почати с міні-формату.

Залишу добірку схожих продуктів по складу, проте не аналогів по результату:

  1. Скраб-паста Davines Solu - забезпечує ніжне скрабування шкіри голови за рахунок морської солі найдрібнішого помолу;
  2. Шампунь-скраб Collistar - за текстурою засіб більше схожий на скраб - густий, щільний і в'язкий, в основі морська сіль. При додаванні води шампунь утворює легку піну;
  3. Скраб Dr. Forhair - засіб складається з мікрочастинок солі Мертвого моря і містить запатентовану формулу Folligen Complex - живильний коктейль з біотину, керамідів та інших природних компонентів, які зміцнюють та надають прикореневого об'єму.