Бабюк Валерія

Лазерний фотоепілятор. Результат вражає. Моя боротьба з небажаним волоссям.

Лазерний фотоепілятор. Результат вражає. Моя боротьба з небажаним волоссям.

Випробувавши на собі величезну кількість методів спрямованих на боротьбу з волоссям на тілі, я зіткнулася з тим, що жоден із способів не дає мені ідеальних результатів, яких я прагнула. Такі процедури як шугарінг, воскова депіляція, гоління та видалення волосся за допомогою звичайного епілятора мали свої плюси, але мінусів було значно більше. Подразнення і вросле волосся стали моєю постійною проблемою і якщо з подразненням шкіри я ще могла швидко впоратися, то вросле волосся набагато неприємніша проблема.

Ідею використання лазерного епілятора я розглядала давно, але вартість приладу змушувала знаходити більш економні варіанти. Все-таки зважившись на покупку і поклавшись тільки на один відгук я придбала лазерний фотоепілятор Concept Perfect Skin IL3020 Epilator. Доставкою з ЄС я повністю задоволена.

Комплектація: лазерний фотоепілятор, зарядний пристрій, мішечок для зберігання, насадки та інструкція із застосування в якій, на жаль, немає українського перекладу, але це питання швидко вирішилося за допомогою перекладача, який розпізнає текст по фото.

Дуже важливо дотримуватися інструкцій та всіх рекомендацій для отримання потрібного ефекту. Моя шкіра світла, волосся жорстке і темне (саме такий тип волосся більш сприятливий для видалення лазером, тому результат став помітний буквально після першого використання). Значно сповільнився ріст волосся, зникла проблема з вростанням, на даний момент я вже маю великі за площею ділянки шкіри, на яких більше немає волосся. Пройшовши вже понад 5 сеансів я бачу відмінні результати, які мене тішать. Я залишилася дуже задоволена приладом та результатами його роботи, вартість повністю виправдана. З упевненістю можу рекомендувати лазерну епіляцію в домашніх умовах людям, які зіткнулися з проблемами схожими з моїми, про вросле волосся на даний момент нагадують лише сліди, які довгий час залишаються на шкірі, я практично забула про той постійний дискомфорт яким супроводжувалися мої спроби боротьби з зайвим волоссям.

Порада: вартість епілятора на даний момент значно нижча, якщо купувати його в наборі зі звуковою щіточкою для шкіри обличчя цієї ж марки.

Лазерний фотоепілятор. Результат вражає. Моя боротьба з небажаним волоссям.
Лазерний фотоепілятор. Результат вражає. Моя боротьба з небажаним волоссям.
Лазерний фотоепілятор. Результат вражає. Моя боротьба з небажаним волоссям.