#bybsmakeupclub

#bybsmakeupclub

Я людина, яка притримується принципу, якщо можеж змінити в собі, щось на краще міняй.

Неодноразово колола губи, ботокс та ходила до косметологів.

Стосовно грудей природа можна сказати мене "сильно обділила" та незважаючи на це, я стараюсь удосконалювати інші частини тіла 😁😁😁

Груди - це єдине у чому я категорично проти хірургічного втручання, оскільки є великий ризик раку молочних залоз після збільшення грудей.

Здоров'я важливіше спокусливого декольте, та й у кожного свій ідеал краси.

Рак - це страшний вирок для кожного, тому важливо вчасно займатись профілактикою та по можливості виявлення хвороби.

Я завжди стараюсь купляти білизну з більш натуральноі тканини, без великого паролону та кісточок, оскільки в бюстгальтері, я щодня проводжу в порядку 12 годин.

Коли була вагітна та після народження користувалась олійкою від розтяжок Weleda Schwangerschafts-Pflegeol та кремом Weleda Skin Food Light, зараз у менп є тільки батер weleda, відгук на нього я уже писала.

Спеціальних засобів догляду за грудьми не купляю, але вважаю - це більш ніжна зона і гелі доя душу, батери потрібно більш дбайливо обирати.

Добре, що зараз є програма і кожна жінка може пройти безкоштовне обстеження для профілактики раку молочних залоз.