Mandarinka

Персиковий Esfolio - мій SOS засіб для рук в холодну пору року ❄️🌩️

Персиковий Esfolio - мій SOS засіб для рук в холодну пору року ❄️🌩️

Всім привіт! Не дуже люблю регулярно користуватись кремами для рук, починаю тільки коли вже гостра потреба. Саме тому - такий засіб для мене ідеальний: бо він максимально швидко та ефективно справляється з проблемами в осінньо-зимовий період, коли погода псується.

Персиковий Esfolio - мій SOS засіб для рук в холодну пору року ❄️🌩️
Персиковий Esfolio - мій SOS засіб для рук в холодну пору року ❄️🌩️

Крем має приємну текстуру: легкий, не жирний,не залишає після себе липкості. Останнє дуже важливо було для мене оскільки я брала засіб для використання на роботі. Після нанесення огортає руки в легку плівочку захисним шаром, тому якшо в першу гоину піти мити руки - то відчувається що ми змиваємо крем.

Аромат дуже легкий, приємний, солодкий і я б сказала стійкий - знову ж таки першу годину він прям відчувається, але ненав'язливо.

Якщо проблема не запущена, то справляється з шелушіннями за 2-3 дні регулярного використання. Коли запускала, а погода погіршувалась - то проблема поверталась - і відсутність крема явно відчувалась.

✅ Усуває шелушіння рук (так звані "ціпки"), навіть у запущених випадках

✅ Комфортний у використанні: не липкий, приємний ненав'язливий аромат

✅ Відчуття, ніби крем якось покриває шкіру рук захисним шаром

〰 Проте, я не помітила інтенсивного зволоження, принаймні, накопичувального ефекту він не надає.

Для мене крем 5 із 5: він дуже економний у використанні, результативний і приємний. Користуюсь ним уже 4й рік 🙈. У мене є новий крем цього ж бренду (з корівкою), але я все ніяк не закінчу свій поточний крем, щоб перейти до новинки.

Всім якісних і приємних покупок!