Zera Khaibulaeva

Суперова бюджетна маска для волосся

Суперова бюджетна маска для волосся

Так, так, масмаркет😌Я обожнюю бальзами цієї марки ☺️ Тож користуюсь ними після кожного миття волосся. Взагалом, ефект зволоження та розгладження мене влаштовує, але з приходом осені захотілось більшого зволоження. Тим паче, я давно не стригла кінчики, як бачите на фото, вони трохи сухі, а поки не добралась до майстра, зволожую за допомогою маски.

Суперова бюджетна маска для волосся

Консистенція густа, не розтікається.

Аромат мені дуже подобається. Він приємний, немає хімозних примісей, на волоссі приємний, тримається.

Маску тримаю не довго, хвилин 5, мені достатньо для розгладження, можна і довше, якщо маєте сухе волосся.

Волосся після маски розсипчасте, приємне на дотик, не обтяжене.

Склад:

Aqua, Stearyl Alcohol(структуроутворювач)

Bis-Aminopropyl Dimethicone(силікон, який може накопичуватися на волоссі, який потім важко змити😌).

Behentrimonium Methosulfate( знижує статичний ефект при розчісуванні, захищає волосся від зайвих пошкоджень. Цей продукт стане в нагоді тим, хто хоче зберегти довжину волосся, так як він попереджає появу посічених кінчиків).

Cetyl Alcohol (структуроутворювач та емолент).

Parfum( віддушка).

Isopropyl Alcohol( Ізопропіловий спирт є ароматизатором і спиртом. Відомо, що ізопропіловий спирт, також відомий як спирт для тертя, сушить/підсилює шкіру, якщо його вказано серед основних інгредієнтів (вище в списку інгредієнтів); невеликі кількості в іншій хорошій формулі не є проблемою. Крім того, що цей тип алкоголю сушить і викликає сенсибілізацію, він може порушити поверхневі шари шкіри. Виготовляється з тієї ж нафтової бази, яка використовувалася для створення грамплатівок. Основна речовина для антифризних рідин. Провокує отруєння. Викликає рак порожнини рота, язика та горла😔)

Benzyl Alcohol(як розчинник, фіксатор та запашна речовина. У Японії дозволено застосування без обмежень і вважається консервантом. Є речовиною, здатною викликати алергічні реакції).

Sodium Benzoate(антисептик).

Disodium EDTA(канцероген)

Citric Acid(лимонна кислота).

Polysorbate 20(стабілізатор).

Panthenol.

Panthenyl Ethyl Ether(кондиціонер для волосся).

Histidine(помʼякшує волосся, полегшує розчісування).

Hexyl Cinnamal(ароматизатор).

Склад не найкращий, але я не боюся силіконів, моє волосся їх любить😌

Загальна оцінка 8 з 10. Бали знімаю за склад.

А от зі звоєю задачею інтенсивного відновлення маска впоралась.