Олена В

Pink Sugar Body Mist

Pink Sugar Body Mist
Pink Sugar Body Mist

Коли мені прийшов наборчик на тестування від MakeUp Club ,то перше що підкорило моє сердце,був пробник Pink Sugar.

І я не встояла і зразу ж замовила Pink Sugar Body Mist.

Тип аромату: гурманські, квіткові, фруктові
Початкова нота: Апельсин, Бергамот, Листя інжиру, Малина
Нота серця: Конвалія, Лакриця, Полуниця, Цукрова вата, Червоні ягоди
Кінцева нота: Боби тонка, Ваніль, Карамель, Мускус, Сандал

Замовила не тут,а на іншому сайті, визнаю. Але допис хочу написати і тут.

Що це за аромат....Для мене це якась насолода. Я відчуваю солодку вату,карамель, навіть нотки кориці чомусь...булочки з корицею в кафе). Лакриця,як я вже писала раніше,дуже делікатно звучить і мене не дратує,хоча лакрицю не люблю. Квіти я не відчуваю,малину також, можливо якісь лише натяки на них. Звучить просто солодкість. До речі, я не фанат надто солодких ароматів. А цей на диво для мене не надто солодкий. А в міру....аромат веселощів, радості,сміху,"безхмарного" життя. Так, і ваніль звучить досить довго.

Коли почала тестувати цей аромат, зрозуміла,що це буде флагманський (якщо так можна сказати) аромат цієї осені.

Я шукала щось саме таке: тепле,життєрадісне,зігріваюче. І я таки знайшла.

Що ще можу сказати про Body Mist?

Аромат такий точно,як і в пробнику. Я трохи сумнівалася коли замовляла. Інформації майже немає,відгуків теж не знайшла. Колір пляшки відрізняється від кольору цієї води. Були думки,що аромат може не відповідати.

Але, на щастя, все як я хотіла. Аромат саме той що треба.

Флакон веселий і яскравий. 236 ml. Пляшка із пластику. Пульверизатор добре розпилює. Водичка не липка. Вистачить надовго.

Тримається звичайно не так довго,як парфум. 3 години і злітає з тіла. Хоча оточуючі довше чують. Але це ж Body Mist, я іншого й не очікувала. Тут його багато,завжди можна бризнутися додатково,трошки "підсолодити" собі день. А ось на одязі тримається довго, до прання.

Покупку вважаю вдалою.

Дякую за увагу!

Pink Sugar Body Mist