Mariya Trofimova

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Ось і добігли до кінця два тижні мого тестування.

Що ж я там натестувала?

Початкова нота: Апельсин, Бергамот, Листя інжиру, Малина
Нота серця: Конвалія, Лакриця, Полуниця, Цукрова вата, Червоні ягоди
Кінцева нота: Боби тонка, Ваніль, Карамель, Мускус, Сандал

Наче моя історія. Все смачно, солодко і ванільно.

Але мої асоціації ніяк не дають ним насолодитись в повній мірі.

Зі шкіри, блотера, коли було холодно, коли було тепло це всеодно Маленька фея, як би я там не намагалась щось почути інше.

Так було доки я не промахнулась з розпилювачем і не пшикнула у сторону. У тій парфумній хмарі я нарешті почула солодку вату, якою я так марила коли чекала боксик.

Навіть на долю секунди мене перекинуло у дитинство, де я стою з мамою в парку біля дівчини, яка старанно намотує таке жадане біле павутиння на паличку 🤤

Ну ось, я нарешті я його розкуштувала, подумала я.

А ні.

На шкірі знову Маленька фея😕.

Не можу сказати, що я розчарована і аромат поганий. Ні, напроти, він дуже солодкий, інтенсивний, просто він не для мене.

Протягом двох тижнів я не помітила результату від використання тоніку.

Має трохи особливий трав'яний аромат, не пекучій та не залишає по собі липкості.

Хочеться зазначити, що він добре зволожує шкіру після вмивання, після висихання відчуття стягнутості не повертається.

Я продовжую тестувати його, і якщо з'являться якісь зміни, я буду доповнювати мій відгук.

Як вже відмічали, у цього воску круте пакування, дзеркальна кришечка спокійно може замінити дзеркало, ще і зручна щіточка в комплекті.

Але, але.

Специфічний продукт, я так і не змогла знайти до нього підхід.

Він дуже швидко "схоплюється" але таке відчуття, що він не застигає до кінця.

Якщо цю конструкцію порушити, то при спробі вкласти волосинки назад (що дуже важко) з'являється на білий наліт.

Змити можна міцелярною водою, але трохи потерти доведеться.

При цих мінусах, він точно дасть раду жорстким волосинкам і втримає їх на місці.

Цей гель мені сподобався найбільше у боксі. Найбільш звичний для мене продукт.

Він дуже делікатно вкладає волоски, виглядає максимально природно та ідеально для волосків середньої жорсткості.

Висихає не дуже швидко (але висихає повністю на відміну від воску), що дає трохи часу підправити де потрібно.

Стійкість пристойна, тримає волоски там де потрібно, але ближче до вечора починає здавати позиції.

Таким гелем я вкладаю не тільки брови, він чудово підходить на створення ефекту мокрих вій.