Lily♥️

Тестую два відтінки Purito Cica Clearing BB Cream (21 Light Beige + 13 Neutral Ivory)

Тестую два відтінки  Purito Cica Clearing BB Cream (21 Light Beige  + 13 Neutral Ivory)

Бачила багато відгуків про цей корейський BB, вирішила перевірити чи підійде для моєї чутливої шкіри чи буде комфортно мені з ним. Отож для затесту взяла два відтінки. Ділюсь, який я можу рекомендувати, тому розповідаю, girls 💗!

Що обіцяє нам цей BB cream:

  • вирівнює тон шкіри;
  • маскує недосконалості;
  • надає природний сяючий фініш;
  • посилює захисні властивості шкіри;
  • робить шкіру менш чутливою до зовнішнього агресивного впливу;
  • покращує процеси оновлення та загоєння;
  • заспокоює подразнення.
  • Текстура: Легко підлаштовується під колір шкіри, не залишає липкості та відчуття тяжкості.
  • Не містить штучних ароматизаторів, парабенів та ефірних олій, завдяки чому підходить для чутливої шкіри.
  • 100% Веганська формула

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАТЕСТУ:

  1. Відтінки: я точно можу рекомендувати відтінок 13 Neutral Ivory: він гарно підлаштовуються під шкіру , думаю підійде справді всім дівчаткам, це оптимальний варіант. Відтінок 21 Light Beige: дуже темний і схожий на какао, погано підлаштовується. Не знаю чому так багато дівчат також звертає увагу на 23, я його тестувала раніше, і скажу що він також затемний, можливо на засмаглу шкіру.
  2. Обʼєм: стандартний 30ml.
  3. Пакування:досить естетичне, проте мені подобається коли BB, має тонкий дозатор, такий як тут, мені не зовсім зручний.
  4. Відчуття на шкірі/ текстура: я можу порівняти поки лише з Vichy Mineralblend та BB Erborian. Отож BB від Purito має значно плотнішу текстуру та щільність покриття, фініш не дає сяяння , але все залежить від способу та кількості нанесення. Проте хочу зазначити , що загалом відчувається приємний на шкірі, також добре лягає нанесення руками, мені так найзручніше.
  5. Ціна: ідеальна, бо за 400 грн ти має не просто покриття, а доглядовий засіб.
  6. Мінус: палітра відтінків, хоча для мене було відкриття 13 , який просто супер красивий на шкірі.
  7. Доречі текстура та відтінки 21 та 23 справді нагадали мені універсальний тональний крем для обличчя Uriage Hyséac 3-Regul Global Tinted Skin-Care SPF30 . Ним я користувалася раніше, зроблю про нього окремий допис, проте його я так і повністю не використала, от він по текстурі дуже схожий і по відтніку.
Тестую два відтінки  Purito Cica Clearing BB Cream (21 Light Beige  + 13 Neutral Ivory)
Тестую два відтінки  Purito Cica Clearing BB Cream (21 Light Beige  + 13 Neutral Ivory)